XII. festival ošetřovatelských kazuistik SZŠ ve Zlíně

Dne  30. 3. 2016  se  studenti  3. ročníku oboru  Zdravotnický asistent zúčastnili XII. festivalu ošetřovatelských  kazuistik SZŠ ve Zlíně.

Jmenovitě naši školu reprezentovali: Martina Zavadilíková, Klára Königová a Zoltán Draškovič; jako náhradníci byli připraveni: Kristýna Skýpalová a Adam Fiala.

I když se naši studenti v konkurenci  celkem 10 zdravotnických škol neumístili na prvních třech místech, obhájili svoji kazuistiku na téma Ošetřovatelská péče u nemocného na ORL oddělení-dg.zhoubný novotvar hrtanu, na velmi vysoké úrovni. Jejich přednes byl srozumitelný a zajímavý  pro ostatní diváky, kteří naše studenty odměnili bouřlivým potleskem.

Studenti se nezalekli ani mnoha otázek odborné poroty, odpovídali  velmi pohotově a správně.

Naše soutěžící jeli podpořit i studenti prvního ročníku zdravotnické sekce.

Celá akce byla velmi zdařilá a myslím si, že všechny přítomné obohatila novými poznatky nejen v oblasti ošetřovatelské péče, ale zároveň i v možnosti vyzkoušet si přednášet před plným sálem studentů a profesorů středních škol. Martině, Kláře, Zoltánovi, Kristýně i Adamovi patří poděkování a moje velká pochvala!

Autor: Mgr. Iva Vránová

předchozínásledujícíZpět do galerie

Zvětšit

03.04.2020

Moravské hrady a zámky

Pokud Vás trápí, že v dnešním čase karantény nemůžete cestovat a poznávat krásy naší vlasti, podívejte se na tuto on-line publikaci Moravských hradů a zámků. Najdete zde nejen jedinečné letecké snímky, ale i zmínku o naší škole :-) https://www.cbs-cesko.cz/kniha/moravske-hrady-a-zamky-z-nebe/

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

30.03.2020

On-line výuka na meet.google.com - 1000x

Při on-line výuce se nám podařilo dnes docílit videokonference s číslem 1000!

11.03.2020

Scrabble v angličtině

V úterý 10. 3. proběhla celoškolní soutěž v anglické verzi hry Scrabble

03.03.2020