Mendelova střední škola nenašla v kraji volejbalového přemožitele

Děvčata se 4. února poprala o vítězství v kraji na hale ABC v Novém Jičíně. V tomto turnaji porazila středoškolačky z Orlové a Ostravy. S gymnazistkami z Frýdku – Místku a Nového Jičína naše děvčata uhrála remízu, ale i tak po celkovém vyhodnocení dosáhla na první místo a měla právo účastnit se kvalifikace na republikové finále ve Valašském Meziříčí. Této kvalifikace se zúčastnila ještě vítězná družstva ze Zlínského kraje, Olomouckého kraje a domácí družstvo z Gymnázia Valašské Meziříčí. Na Gymnazistky z Prostějova a Rožnova pod Radhoštěm již naše děvčata nestačila a tak se umístila na pěkném třetím místě.

Chlapci se 10. února utkali ve Frýdku-Místku s pěti dalšími školami z kraje. Podařilo se jim zvítězit nad Gymnáziem a SOŠ Frýdek-Místek, Gymnáziem-Havířov a SŠTD Ostrava. S Gymnáziem Krnov a SPŠ Frýdek-Místek uhráli remízu, ale i to stačilo na celkové vítězství v turnaji a na postup do kvalifikace na republikové finále. V této kvalifikaci se hochům dařilo a vyhráli všechny 3 zápasy (Gymnázium Valašské Meziříčí, SPŠ Zlín, Gymnázium Přerov). Tímto mají právo startovat na celorepublikovém finále, které se uskuteční 24. a 25. 3. v Liberci.

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy a chlapcům přejeme na republikovém finále hodně úspěchů.

Ivana Marková

předchozínásledujícíZpět do galerie

Zvětšit

16.09.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost

Dne 2.října 2020 se uskuteční odborná konference k 70. výročí založení zdravotnické školy na téma "Nové vize zdraví pro současnost"

31.08.2020

Zahájení školního roku - ekonomická součást

Informace pro žáky a rodiče.

25.08.2020

Informační schůzka pro rodiče žáků 1. ročníků

Vážení rodiče žáků 1. ročníků, zveme Vás na informační schůzky, které se konají pro obory: zdravotnický asistent a zdravotnické lyceum - 31.8. v 15,30 v aule na Divadelní 4 informační technologie a veřejnosprávní činnost -  31.8. v 16:00 v aule na Divadelní 4 obchodní akademie a ekonomické lyceum -  3.9. v 15,30 v budově Dukelská 350, Šenov u NJ

03.04.2020

Moravské hrady a zámky

Pokud Vás trápí, že v dnešním čase karantény nemůžete cestovat a poznávat krásy naší vlasti, podívejte se na tuto on-line publikaci Moravských hradů a zámků. Najdete zde nejen jedinečné letecké snímky, ale i zmínku o naší škole :-) https://www.cbs-cesko.cz/kniha/moravske-hrady-a-zamky-z-nebe/

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

02.10.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost