Arteterapie

Kroužek arteterapie pracuje na naší škole již několik let. Dochází zde žáci napříč všemi ročníky. Mají k dispozici prostory, kde se tvoří různými technikami - od batikování, práce s korálky a bižuterií, malování na skle, hedvábí, pletení košíků, práce s papírem a v neposlední řadě přijde na řadu i tvorba s hlínou. V dílně arteterapie je k dispozici i pec, kde se výrobky vypálí.

Díky zapáleným umělcům z dílny arteterapie je celá naše škola jako jedna velká galerie. Líbí se nám, že zdobí školu v souvislosti s ročním obdobím a událostmi aktuálně a kreativně.

předchozínásledujícíZpět do galerie

Zvětšit

03.04.2020

Moravské hrady a zámky

Pokud Vás trápí, že v dnešním čase karantény nemůžete cestovat a poznávat krásy naší vlasti, podívejte se na tuto on-line publikaci Moravských hradů a zámků. Najdete zde nejen jedinečné letecké snímky, ale i zmínku o naší škole :-) https://www.cbs-cesko.cz/kniha/moravske-hrady-a-zamky-z-nebe/

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

30.03.2020

On-line výuka na meet.google.com - 1000x

Při on-line výuce se nám podařilo dnes docílit videokonference s číslem 1000!

11.03.2020

Scrabble v angličtině

V úterý 10. 3. proběhla celoškolní soutěž v anglické verzi hry Scrabble

03.03.2020