Arteterapie

Kroužek arteterapie pracuje na naší škole již několik let. Dochází zde žáci napříč všemi ročníky. Mají k dispozici prostory, kde se tvoří různými technikami - od batikování, práce s korálky a bižuterií, malování na skle, hedvábí, pletení košíků, práce s papírem a v neposlední řadě přijde na řadu i tvorba s hlínou. V dílně arteterapie je k dispozici i pec, kde se výrobky vypálí.

Díky zapáleným umělcům z dílny arteterapie je celá naše škola jako jedna velká galerie. Líbí se nám, že zdobí školu v souvislosti s ročním obdobím a událostmi aktuálně a kreativně.

předchozínásledujícíZpět do galerie

Zvětšit

16.07.2019

Mládež kraji

Možnost pro mládež Nového Jičína získat peníze na projekt (do 31.08.2019!)

25.06.2019

Daruj krev, daruješ život - červen 2019

Dne 17. 6. 2019 se již posedmnácté vydali studenti a učitelé do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě Porubě darovat drahocenné tekutiny.

16.06.2019

AIDS

Beseda proběhla na součástech Zdravotnictví, IT a VS.

3. kolo přijímacího řízení 2019

Volná místa na obory Obchodní akademie a Ekonomického lycea.

10.05.2019

"Nehodou to začíná."

Žáci součásti IT+VS a Zdravotnictví se zúčastnili preventivního programu.