Den bez úrazu 2015

V úterý 19. května 2015 proběhl ve Středisku volného času Focus, Nový Jičín, přísp. org.

DEN BEZ ÚRAZU.

Hry a soutěže byly zaměřeny na poskytování první pomoci a prevenci úrazů. Program byl určen pro děti 4.-5. tříd základních škol.

Akce se zúčastnilo celkem 275 žáků ze všech novojičínských základních škol. V průběhu dne se dozvěděli o způsobech poskytování první pomoci a o nástrahách, kterým mohou v životě čelit.

Děkujeme všem studentům naší školy, kteří se této akce zúčastnili, za výbornou práci, vysoké nasazení a reprezentaci školy.

Na akci se dále podíleli:
Nemocnice Nový Jičín
Městská police Nový Jičín
Hasičský sbor Nový Jičín
Mendelova střední škola, Nový Jičín, p. o.
Hepa Outdoor Fitness

Autor: Mgr. Petra Janičková

následujícíZpět do galerie

Zvětšit

06.03.2021

ENGLISH SPEAKING CONTEST

5. března proběhla na součásti IT a VS soutěž v anglické konverzaci

18.11.2020

6000 Meetů od zahájení distanční výuky

K 17. listopadu bylo na naší škole od zahájení distanční výuky vytvořeno přesně 6000 Google Meets.

18.11.2020

Setkání s velvyslancem

Žáci naší školy pohovořili online s velvyslancem USA.

29.09.2020

Třetí místo ve finále Prezentiády

Zdeňka Hýnarová a Alena Malá, studentky třetích ročníků zdravotnických oborů, vybojovaly ve finále Prezentiády skvělé třetí místo!