Naši studenti cestují po Británii

První zájezd byl poznávací a zavedl nás do krásných míst po celé Anglii. Navštívili jsme rodiště Jamese Cooka, maličké přístavní městečko Whitby, starořímské lázeňské městečko Bath, prohlédli jsme si katedrálu v Yorku a také univerzitní města Cambridge a Oxford.

Další návštěva byla spíše pobytová, převážnou většinu času jsme trávili poznáváním Londýna a jeho historických či kulturních památek a také nakupováním. Dva dny jsme strávili mimo ulice Londýna, nejprve jsme navštívili megalitický kruh ve Stonehenge a pak nejrozsáhlejší panovnické sídlo v Evropě Windsor.

A co chystáme v blízké budoucnosti? Rádi bychom se podívali do Irska a seznámili se s tímto překrásným a stále zeleným ostrovem opředeným nejroztodivnějšími legendami. Přidáte se k nám?

Autor: Mgr. Alžběta Šuláková

následujícíZpět do galerie

Zvětšit

Okresní finále ve volejbale

- úspěch našich žáků!

Piškvorky týmů 2018

28.11.2018 jsme se zúčastnili krajského kola v Ostravě.

SUDOKU týmů 2018

14. 11. 2018 jsme se zúčastnili krajského kola.

Projekt sociálního podnikání - III. setkání učitelů

Učitelé ve městě Bosa na Sardinii

13.11.2018

Logická olympiáda 2018

V průběhu září a října proběhlo základní kolo logické olympiády, kterou organizuje Mensa ČR.