Naši studenti cestují po Británii

První zájezd byl poznávací a zavedl nás do krásných míst po celé Anglii. Navštívili jsme rodiště Jamese Cooka, maličké přístavní městečko Whitby, starořímské lázeňské městečko Bath, prohlédli jsme si katedrálu v Yorku a také univerzitní města Cambridge a Oxford.

Další návštěva byla spíše pobytová, převážnou většinu času jsme trávili poznáváním Londýna a jeho historických či kulturních památek a také nakupováním. Dva dny jsme strávili mimo ulice Londýna, nejprve jsme navštívili megalitický kruh ve Stonehenge a pak nejrozsáhlejší panovnické sídlo v Evropě Windsor.

A co chystáme v blízké budoucnosti? Rádi bychom se podívali do Irska a seznámili se s tímto překrásným a stále zeleným ostrovem opředeným nejroztodivnějšími legendami. Přidáte se k nám?

Autor: Mgr. Alžběta Šuláková

následujícíZpět do galerie

Zvětšit

19.10.2021

Konference projektu ICT a digitální technika

Odkaz na zdrojové soubory, prezentaci.

07.10.2021

Den otevřených dveří 2021

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční v pátek a sobotu  3. a 4. prosince 2021.

28.09.2021

Cykloturistický kurz studentů součástí IT, VS a Zdravotnictví

Týden 20.-24.9. strávili studenti sportem a aktivitami v přírodě.

17.08.2021

Cena stravného ve školní jídelně N. Jičín