Naši studenti cestují po Británii

První zájezd byl poznávací a zavedl nás do krásných míst po celé Anglii. Navštívili jsme rodiště Jamese Cooka, maličké přístavní městečko Whitby, starořímské lázeňské městečko Bath, prohlédli jsme si katedrálu v Yorku a také univerzitní města Cambridge a Oxford.

Další návštěva byla spíše pobytová, převážnou většinu času jsme trávili poznáváním Londýna a jeho historických či kulturních památek a také nakupováním. Dva dny jsme strávili mimo ulice Londýna, nejprve jsme navštívili megalitický kruh ve Stonehenge a pak nejrozsáhlejší panovnické sídlo v Evropě Windsor.

A co chystáme v blízké budoucnosti? Rádi bychom se podívali do Irska a seznámili se s tímto překrásným a stále zeleným ostrovem opředeným nejroztodivnějšími legendami. Přidáte se k nám?

Autor: Mgr. Alžběta Šuláková

předchozínásledujícíZpět do galerie

Zvětšit

27.11.2021

Den otevřených dveří 2021

Srdečně Vás zveme na on-line Den otevřených dveří, který se uskuteční v pátek a sobotu  3. a 4. prosince 2021.

25.11.2021

Školní fórum

Dne 23. 11. 2021 se 30 žáků všech oborů školy zúčastnilo Školního fóra. Akce byla součástí aktivit města Nový Jičín, které je zapojeno do tzv. Národní sítě zdravých měst.

12.11.2021

Zvítězili jsme v soutěži ZAV Olomouc

Naše škola si odnesla dvě 1. místa v soutěži ZAV Olomouc. Vyhráli jsme jak soutěž jednotlivců, tak soutěž družstev.

28.09.2021

Cykloturistický kurz studentů součástí IT, VS a Zdravotnictví

Týden 20.-24.9. strávili studenti sportem a aktivitami v přírodě.

17.08.2021

Cena stravného ve školní jídelně N. Jičín

Změna ceny stravného

03. – 04.12.2021

Den otevřených dveří

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční v pátek a sobotu  3. a 4. prosince 2021.

celý kalendář

Jsme Fakultní školou