Přednáška o asistované reprodukci

Na zdravotnické sekci proběhly v únoru a v březnu 4 odborné přednášky o asistované reprodukci, které byly určeny studentům 4. ročníků oboru zdravotnický asistent a zdravotnické lyceum.

Přednášející byla studentka 3. ročníku zdravotnického lycea Alice Krumpolcová, která toto téma zpracovává i v rámci středoškolské odborné činnosti.

Studentka přítomné spolužáky seznámila formou powerpointové prezentace s metodami asistované reprodukce a referovala i o přední české klinice, na které mohla stážovat a přihlížet samotné asistované reprodukci.
Přednáška se setkala u studentů s příznivým ohlasem.

Autor: Miroslava Hermanová

následujícíZpět do galerie

Zvětšit

16.09.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost

Dne 2.října 2020 se uskuteční odborná konference k 70. výročí založení zdravotnické školy na téma "Nové vize zdraví pro současnost"

31.08.2020

Zahájení školního roku - ekonomická součást

Informace pro žáky a rodiče.

25.08.2020

Informační schůzka pro rodiče žáků 1. ročníků

Vážení rodiče žáků 1. ročníků, zveme Vás na informační schůzky, které se konají pro obory: zdravotnický asistent a zdravotnické lyceum - 31.8. v 15,30 v aule na Divadelní 4 informační technologie a veřejnosprávní činnost -  31.8. v 16:00 v aule na Divadelní 4 obchodní akademie a ekonomické lyceum -  3.9. v 15,30 v budově Dukelská 350, Šenov u NJ

03.04.2020

Moravské hrady a zámky

Pokud Vás trápí, že v dnešním čase karantény nemůžete cestovat a poznávat krásy naší vlasti, podívejte se na tuto on-line publikaci Moravských hradů a zámků. Najdete zde nejen jedinečné letecké snímky, ale i zmínku o naší škole :-) https://www.cbs-cesko.cz/kniha/moravske-hrady-a-zamky-z-nebe/

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

02.10.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost