Další školní akce

Daruj krev, daruješ život poosmé

Dne 17. 12. 2014 se již poosmé vydali studenti a učitelé ekonomické součásti do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě Porubě darovat drahocenné tekutiny.

Exkurze Dolní oblast Vítkovice

Dne 22. 4. 2014 jely třetí ročníky ekonomické součásti na exkurzi do Dolní oblasti Vítkovic.

Akce Daruj krev, daruješ život již pošesté

Studenti ekonomické součásti se 18. prosince 2013 již pošesté vydali do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě darovat drahocenné tekutiny.

Nostop basketbal a Motýlek

Studenti dne 18. prosince 2013 navšívili ZŠ a MŠ Motýlek.

Daruj krev, daruješ život

Studenti naší součásti se již počtvrté vydali do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě.

Ples Rady rodičů

3. února 2012 se konal ples školy organizovaný Radou rodičů pracující na součásti Ekonomika v Šenově u Nového Jičína.

Darování krve

Dne 20. 12. 2011 se již podruhé vydali žáci a učitelé oborů Obchodní akademie a Ekonomické lyceum do Krevního centra.

Příběhy bezpráví

Stejně jako ve všech minulých letech konání projektu i letos se Mendelova střední škola připojila k promítání dokumentu a besedě s hostem v rámci projektu Příběhy bezpráví, který je spoluorganizován společností Člověk v tísni.

ŠKOLNÍ GOOGLE+ FACEBOOK

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

31.01.2018

Španělská konverzační soutěž – školní kolo 2018

Dne 29. ledna 2018 proběhlo na součásti Ekonomika školní kolo španělské konverzační soutěže.

18.01.2018

Studentská firma BODOVA

Na ekonomické součásti vznikla studentská firma pod záštitou JA Czech.

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády