Soutěže

Jiří Toman vyhrál okresní kolo konverzační soutěže

Dne 18. února 2015 se Jiří Toman, student ekonomické součásti, zúčastnil okresního kola konverzační soutěže v anglickém jazyce.

Školní kolo konverzační soutěže ve francouzském jazyce 2015

Dne 26. ledna 2015 se na ekonomické součásti uskutečnila konverzační soutěž ve francouzském jazyce.

Deutsch macht mir Spaβ 2015

Dne 9. ledna 2015 se na součásti ekonomika v Šenově u Nového Jičína konala soutěž v konverzaci v německém jazyce „Deutsch macht mir Spaß“.

Školní kolo konverzační soutěže ve španělském jazyce 2015

Dne 8. ledna 2015 proběhlo školní kolo španělské konverzační soutěže na součásti Ekonomika.

Školní kolo konverzační soutěže v ruském jazyce 2015

Dne 6. ledna 2015 proběhlo na ekonomické součásti školní kolo soutěže v ruském jazyce.

Soutěž OFFICE 2014 - výsledky

Úspěch žáků Mendelovy střední školy.

Šenovský datel 2014

Ve dnech 9. a 10. října 2014 proběhla na naší škole republiková soutěž 2. ročníků ve zpracování textů na PC „Šenovský datel“.

Krajské kolo španělské konverzační soutěže

Dne 27. března 2014 se již tradičně vítězky celoškolního kola španělské konverzační soutěže ze součásti Ekonomika zúčastnily krajského kola této soutěže, které se konalo na Gymnáziu Hladnov v Ostravě.

Soutěž v německé konverzaci

Dne 11. ledna 2013 se na pracovišti Dukelská v Šenově u Nového Jičína konala soutěž v německé konverzaci „DeutschmachtmirSpaβ“.

Šenovský datel - výsledky

Ve dnech 18. a 19. října 2012 proběhla na naší škole republiková soutěž 2. ročníků ve zpracování textů na PC „Šenovský Datel“.

ŠKOLNÍ GOOGLE+ FACEBOOK

30.08.2017

Rodilá mluvčí z USA na Mendelově střední škole

Na všech součástech MSŠ bude tento rok postupně spoluvyučovat angličtinu Vandana Apte z Bostonu, která získala roční Fulbrightovo stipendium do Nového Jičína.

19.06.2017

Informace pro rodiče studentů přijatých na ekonomickou součást

Třídní schůzky a rozřazovací testy z anglického jazyka proběhnou 22. 6. 2017.

16.05.2017

informace ŠJ Divadelní, N. Jičín

upozornění pro strávníky ve školní jídelně na hlavní budově v Novém Jičíně