Krajské kolo španělské konverzační soutěže

Dne 27. března 2014 se již tradičně vítězky celoškolního kola španělské konverzační soutěže ze součásti Ekonomika zúčastnily krajského kola této soutěže, které se konalo na Gymnáziu Hladnov v Ostravě.

V silně obsazené soutěži se Kateřina Drnovská, studentka 4. ročníku OA, umístila na 12. místě v kategorii 3. a 4. ročníků, Jana Kelnarová, studentka 2. ročníku EL, obsadila 8. místo v kategorii 1. a 2. ročníků.

Soutěže se letos poprvé mohly zúčastnit i studentky, které se umístily na 2. místě v celoškolní soutěži ze součásti IT a veřejnosprávní.

autor: Ing. Monika Kubiszová

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

31.01.2018

Španělská konverzační soutěž – školní kolo 2018

Dne 29. ledna 2018 proběhlo na součásti Ekonomika školní kolo španělské konverzační soutěže.

18.01.2018

Studentská firma BODOVA

Na ekonomické součásti vznikla studentská firma pod záštitou JA Czech.

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády