Krajské kolo španělské konverzační soutěže

Dne 27. března 2014 se již tradičně vítězky celoškolního kola španělské konverzační soutěže ze součásti Ekonomika zúčastnily krajského kola této soutěže, které se konalo na Gymnáziu Hladnov v Ostravě.

V silně obsazené soutěži se Kateřina Drnovská, studentka 4. ročníku OA, umístila na 12. místě v kategorii 3. a 4. ročníků, Jana Kelnarová, studentka 2. ročníku EL, obsadila 8. místo v kategorii 1. a 2. ročníků.

Soutěže se letos poprvé mohly zúčastnit i studentky, které se umístily na 2. místě v celoškolní soutěži ze součásti IT a veřejnosprávní.

autor: Ing. Monika Kubiszová

30.08.2017

Rodilá mluvčí z USA na Mendelově střední škole

Na všech součástech MSŠ bude tento rok postupně spoluvyučovat angličtinu Vandana Apte z Bostonu, která získala roční Fulbrightovo stipendium do Nového Jičína.

19.06.2017

Informace pro rodiče studentů přijatých na ekonomickou součást

Třídní schůzky a rozřazovací testy z anglického jazyka proběhnou 22. 6. 2017.

16.05.2017

informace ŠJ Divadelní, N. Jičín

upozornění pro strávníky ve školní jídelně na hlavní budově v Novém Jičíně