Logická olympiáda

/ 12.11.2012 /

Žáci, kteří se chtěli zúčastnit této soutěže, se museli nejprve přihlásit na stránkách této soutěže do 30. září. Následně, v týdnu 15. -21. října, pak přihlášení žáci dělali test, který bylo možno provádět všude tam, kde měli přístup k internetu. Nakonec se přihlásilo 93 žáků z celé naší školy:


IT1

Jan Majer, Lukáš Adámek, Ladislav Jurek, Lukáš Kršiák, Vojtěch Velička, Michael Jelen, Martin Macháček, Matěj Matula, Martin Bayer, Ondřej Fojtík, Filip Liška, Richard Loníček, Michal Lošák, Dominik Peroutka, Jiří Pliš, Jolana Solanská, Milan Svoboda, Jiří Šimíček, Robin Vojtovič, Petr Zámrský, Martina Žídková

VS1

Zuzana Konečná, Pavla Linartová, Daniela Tasová, Zuzana Valčiková, Nikola Židková, Slavomír Bejdák, Valérie Benešová, Veronika Číhalová, Daniel Drtil, Kristýna Gabzdylová, Petra Hanzelková, Kristýna Hrachovcová, Nikola Jahnová, Vendula Kalíšková, Adam Kormoš, Markéta Kročová, Veronika Liberdová, Markéta Macháčková, Karolína Malečková, Kristýna Petrášová, Diana Rovenská, Robin Srubek, Eliška Váňová, Adriana Zajíčková

IT2

Martin Holub, Adam Olšaník, Denis Brdíčko, Kateřina Geryková, Soňa Havránková, Přemysl Holub, Jan Kracík, Darina Junová, Daniel Kopitz, Hana Kozúbková, Martin Malicher, Ivana Měsíčková, Lukáš Monsport, Tomáš Polášek, Radim Sekera, Tomáš Šmiřák, Markéta Urbanová, David Vratislav,

VS2

Dana Adámková, Adéla Čablíková, Klára Dvořáková, Lucie Gansová, Kristýna Chaloupková, Radka Krumpochová, Vojtěch Kryl, Kristýna Kulatá, Lucie Pernicová, Nikola Strojilová, Pavla Tomaštíková, Marie Tomšů, Zuzana Vrbová

2ZL

Marie Barnincová, Radka Holčáková, Markéta Kubrická, Karolína Slováčková, Martin Sokol, Lenka Šigutová, Kristýna Špačková, Petra Buršová

3ZA

Lucie Vašková

3ZL

Kateřina Flögelová, Marta Hrčková, Lucie Vavřínová, Lada Balagová, Barbora Jančálková, Nikodém Janek, Hana Trčková

4ZL

Jana Kostelníková

 Výsledky jsou následující:

Celkem se v kategorií Kategorie C (studenti středních škol - poslední 4 ročníky studia) do soutěže zapojilo 6402 řešitelů, z toho v našem kraji 775. Do následující sestavy našich žáků v soutěži jsou zahrnuti pouze žáci, kteří byli mezi 75% nejlepších řešitelů základního kola.

Pořadí (škola)

Pořadí (kraj)

Celkové pořadí

Příjmení, jméno

Třída

Kvantil (kraj)

Kvantil

1.

151.-158.

1187.-1253.

Pernicová, Lucie

VS2

80.19

80.96

2.

166.-177.

1323.-1389.

Fojtík, Ondřej

IT1

78.00

78.83

3.

178.-195.

1390.-1483.

Trčková, Hana

3. Zl

76.06

77.58

4.

196.-206.

1484.-1585.

Zajíčková, Adriana

VS1

74.19

76.05

5.

207.-218.

1586.-1704.

Pliš, Jiří

IT1

72.71

74.32

6.

219.-231.

1705.-1789.

Gansová, Lucie

VS2

71.10

72.73

7.-8.

232.-243.

1790.-1871.

Brdíčko, Denis

IT2

69.48

71.42

7.-8.

232.-243.

1790.-1871.

Holub, Martin

IT2

69.48

71.42

9.

244.-257.

1872.-1974.

Vavřínová, Lucie

3.ZL

67.81

69.98

10.-11.

268.-281.

2071.-2184.

Gabzdylová,Kristýna

VS1

64.71

66.78

10.-11.

268.-281.

2071.-2184.

Šigutová, Lenka

2.Zl

64.71

66.78

12.

315.-328.

2412.-2524.

Svoboda, Milan

1. IT1

58.65

61.47

13.

337.-355.

2624.-2780.

Sokol, Martin

2.ZL

55.48

57.81

14.

356.-370.

2781.-2925.

Jančálková, Barbora

3. ZL

53.29

55.45

15.

371.-384.

2926.-3061.

Liška, Filip

IT1

51.42

53.26

16.-17.

385.-406.

3062.-3191.

Bayer, Martin

IT1

49.10

51.18

16.-17.

385.-406.

3062.-3191.

Kalíšková, Vendula

VS1

49.10

51.18

18.-20.

407.-417.

3192.-3328.

Matula, Matej

IT.1

46.97

49.09

18.-20.

407.-417.

3192.-3328.

Monsport, Lukáš

IT2

46.97

49.09

18.-20.

407.-417.

3192.-3328.

Peroutka, Dominik

IT1

46.97

49.09

21.

418.-434.

3329.-3471.

Petrášová, Kristýna

VS1

45.16

46.91

22.-26.

435.-451.

3472.-3614.

Flögelová, Kateřina

3.ZL

42.97

44.67

22.-26.

435.-451.

3472.-3614.

Holub, Přemysl

IT2

42.97

44.67

22.-26.

435.-451.

3472.-3614.

Lošák, Michal

IT1

42.97

44.67

22.-26.

435.-451.

3472.-3614.

Macháčková,Markéta

VS1

42.97

44.67

22.-26.

435.-451.

3472.-3614.

Velička, Vojtěch

IT1

42.97

44.67

27.-28.

452.-479.

3615.-3756.

Číhalová, Veronika

VS1

40.06

42.45

27.-28.

452.-479.

3615.-3756.

Konečná, Zuzana

VS1

40.06

42.45

29.-30.

480.-498.

3757.-3897.

Adámek, Lukáš

IT1

37.03

40.24

29.-30.

480.-498.

3757.-3897.

Loníček, Richard

IT1

37.03

40.24

31.-33.

499.-521.

3898.-4052.

Kročová, Markéta

VS1

34.32

37.93

31.-33.

499.-521.

3898.-4052.

Rovenská, Diana

VS1

34.32

37.93

31.-33.

499.-521.

3898.-4052.

Sekera, Radim

IT2

34.32

37.93

34.

522.-535.

4053.-4184.

Holčáková, Radka

2.ZL

31.94

35.68

35.-36.

547.-560.

4302.-4422.

Malečková,Karolína

VS1

28.71

31.88

35.-36.

547.-560.

4302.-4422.

Solanská, Jolana

IT1

28.71

31.88

37.-38.

561.-575.

4423.-4542.

Kubrická, Markéta

2.ZL

26.84

30.00

37.-38.

561.-575.

4423.-4542.

Slováčková, Karolína

2.ZL

26.84

30.00

39.-40.

576.-597.

4543.-4687.

Jahnová, Nikola

VS1

24.45

27.93

39.-40.

576.-597.

4543.-4687.

Liberdová, Veronika

VS1

24.45

27.93

41.

598.-617.

4688.-4819.

Kostelníková, Jana

4.ZL

21.74

25.77

Všem děkuji za účast.                                                                                                

Mgr. Břetislav Macek

« zpět

nahoru ^

Novinky

28.11.2019

Dny otevřených dveří 2019

Srdečně zveme na Dny otevřených dveří, které se uskuteční v pátek 29. 11. 2019 v době od 12:00 - 17:00 a v sobotu 30. 11. 2019 v době od 9:00 - 12:30 na součástech IT a veřejnosprávní a zdravotnictví a  v pátek 22. 11. 2019 v době od 12:00 - 17:00 a v sobotu 23. 11. 2019 v době od 9:00 - 12:30 na součásti ekonomika.

15.10.2019

Prezentace stáží

Studenti 4. ročníků prezentovali své zahraniční stáže

15.10.2019

Piškvorky 2019 - součást IT a VS

9. 10. proběhla soutěž v piškvorkách na součásti IT a VS.

24.09.2019

IT pro všechny od 9 do 99 let - 5. ročník

Jsi IT nadšenec nebo vidíš svoji budoucnost v IT? Na akci IT pro všechny od 9 do 99 let najdeš pořádnou dávku inspirace - naučíš se základy programování, rozpohybuješ Lego robota, seznámíš se s novinkami od Googlu, vytiskneš si výrobek na 3D tiskárně nebo se dozvíš něco zajímavého na dalších workshopech. 

17.09.2019

Turistický kurz 3. ročníků - září 2019

Druhý zářijový týden se třetí ročníky ekonomické součásti vydaly na sportovní kurz.

více novinek

Telefonní seznam

PříjmeníJménoTelefon
celý seznam