Matematická soutěž všech součástí

/ 31.03.2016 /

Ve středu 2. 3. 2016 proběhla matematická soutěž všech součástí Mendelovy střední školy v aule na součásti Zdravotnictví.

Přihlášených bylo celkem 43 žáků, ale nakonec dorazilo jen 38. Soutěž proběhla samostatně pro každý ročník. Hlavním kritériem při určení pořadí byl počet získaných bodů. V případě, kdy došlo ke shodě bodů, rozhodoval lepší čas.


A výsledky jsou následující:

I. ročník

Umístění, jméno a příjmení, třída - součást

1. Glogarová Kristýna 1ZL – ZDRAV
2. Tinková Veronika 1ZL – ZDRAV
3. Zavadil Petr IT1 – VS a IT
4. Geppertová Adéla 1B – EKO
5. Bučková Klára 1Zl – ZDRAV
6. Hvozdíková Adéla 1ZL – ZDRAV
7. Svobodová Petra 1A – EKO
8. Poláček Anton 1ZA – ZDRAV
9. Kabát Lukáš IT1 – IT  
10. Daněk Tadeáš 1A – EKO
11. Polášková Kristýna IT1 – VS a IT
12. Neděla David 1A - EKO

Nedostavila se Marková Aneta VS1 - VS a IT

II. ročník

Umístění, jméno a příjmení, třída - součást

1. Balo Jan IT2 – VS a IT
2. Lipovská Iveta 2A - EKO
3. - 4. Rábel Daniel IT2 – VS a IT
3. - 4. Jaroš Martin IT2 – VS a IT
5. Tarabášová Renáta 2A – EKO
6. Jamborová Hana 2ZL – ZDRAV
7. Čačalová Jitka 2A – EKO
8. Cochlarová Pavlína 2ZL – ZDRAV
9. Horáková Lucie 2A – EKO
10. Habermannová Dominika 2ZL – ZDRAV
11. Horáková Barbora VS2 – VS a IT

Nedostavila se Chalupová Markéta 2ZL – ZDRAV
Nedostavila se Pustějovská Karolína VS2 – VS a IT

III. ročník

Umístění, jméno a příjmení, třída - součást 

1. Jiříček Lukáš IT3 – VS a IT
2. Vilčáková Šárka IT3 – VS a IT
3. Kohoutová Kristýna VS3 – VS a IT
4. Gebauerová Iva 3B – EKO
5. Machů Hana 3ZL – ZDRAV
6. Šimková Karolína 3Zl – ZDRAV
7. Kociánová Andrea 3ZL – ZDRAV
8. Kutňák Marek 3ZL – ZDRAV
9. Helebrandová Radka 3A – EKO

Nedostavila se Zapletalová Ivana 3B – EKO
Nedostavila se Kalamárová Adriana 3A – EKO


IV. ročník

Umístění, jméno a příjmení, třída - součást

1. Majer Jan IT4 – VS a IT
2. Bayer Martin IT4 - VS a IT
3. Kalíšková Vendula VS4 - VS a IT
4. Bayerová Zuzana 4ZL – ZDRAV
5. Hrbáčová Ivana 4ZL – ZDRAV
6. Pliš Jiří IT4 - VS a IT


Všem děkuji za účast a prvním třem v každém ročníku gratuluji.

Mgr. Břetislav Macek
 

« zpět

nahoru ^

Novinky

28.11.2019

Dny otevřených dveří 2019

Srdečně zveme na Dny otevřených dveří, které se uskuteční v pátek 29. 11. 2019 v době od 12:00 - 17:00 a v sobotu 30. 11. 2019 v době od 9:00 - 12:30 na součástech IT a veřejnosprávní a zdravotnictví a  v pátek 22. 11. 2019 v době od 12:00 - 17:00 a v sobotu 23. 11. 2019 v době od 9:00 - 12:30 na součásti ekonomika.

23.10.2019

Mediální vzdělávání na oboru VS

Třída VS2 absolvovala projektový den s neziskovkou Člověk v tísni

21.10.2019

Celoškolní piškvorky

 16. 10. proběhlo celoškolní kolo v oblíbené hře piškvorky 

15.10.2019

Prezentace stáží

Studenti 4. ročníků prezentovali své zahraniční stáže

15.10.2019

Piškvorky 2019 - součást IT a VS

9. 10. proběhla soutěž v piškvorkách na součásti IT a VS.

více novinek

Telefonní seznam

PříjmeníJménoTelefon
celý seznam