Matematická soutěž

/ 08.04.2013 /

Ve středu 13.3.2013 proběhla v aule na součásti Zdravotnictví matematická soutěž všech součástí Mendelovy střední školy. Přihlášených bylo celkem 51 žáků, ale nakonec dorazilo jen 43.

Soutěž proběhla samostatně pro každý ročník. Hlavním kritériem při určení pořadí byl počet získaných bodů. V případě, kdy došlo ke shodě bodů, rozhodoval lepší čas.

Fotografie najdete zde a výsledky jsou následující:

I.       ročník (max. počet bodů – 14,5 bodů)

 

Umístění

Jméno a příjmení

Třída - součást

Body

Čas

1.

Číhalová Veronika

VS1 - VS a IT

14,25

0:50:43

2.

Sprostáková Natálie

1A – EKO

10,75

0:49:23

3.

Skalková Kateřina

1A - ZDRAV

10,75

1:04:10

4.

Schenková Tereza

1A – EKO

9,75

0:46:38

5.

Winkler Lukáš

1B – EKO

9,25

0:35:49

6.

Bayerová Zuzana

1ZL - ZDRAV

8

0:50:27

7.

Neusserová Ivana

1ZL - ZDRAV

7,75

0:51:07

8.

Vinklárek Robert

1B – EKO

6,5

0:40:30

9.

Kocianová Kateřina

1ZL - ZDRAV

5,25

0:56:09

10.

Balošáková Kristýna

VS1 - VS a IT

5,25

1:12:09

11.

Pospíšková Klára

1ZL - ZDRAV

4,75

0:56:40

Nedošla

Fejerčáková Michaela

1A - ZDRAV

 

 

Nedošel

Fojtík Ondřej

IT1 - VS a IT

 

 

Nedošel

Pliš Jiří

IT1 - VS a IT

 

 

 

II.    ročník (max. počet bodů – 18 bodů)

 

Umístění

Jméno a příjmení

Třída - součást

Body

Čas

1.

Kubrická Markéta

2ZL - ZDRAV

15

1:08:38

2.

Dobrovodská Magdaléna

2B - ZDRAV

11,5

0:56:58

3.

Špačková Kristýna

2ZL - ZDRAV

8,5

1:08:24

4.

Kobza Lukáš

2A – EKO

7,5

1:08:32

5.

Mackowiak David

2A – EKO

6.5

1:09:00

6.

Olšaník Adam

IT2 - VS a IT

5

1:10:35

7.

Geryková kateřina

IT2 - VS a IT

4,5

1:12:59

8.

Burda Tomáš

2A – EKO

4,25

1:00:23

9.

Smékalová Denisa

IT2 - VS a IT

4,25

1:09:10

10.

Gansová Lucie

VS2 - VS a IT

4,25

1:10:00

11.

Helštýn Tadeáš

2A – EKO

3,5

1:09:35

12.

Neusserová Veronika

2A - ZDRAV

2,25

0:57:40

 

 

 

III. ročník (max. počet bodů – 19 bodů)

 

Umístění

Jméno a příjmení

Třída - součást

Body

Čas

1.

Balagová Lada

3ZL - ZDRAV

10,25

1:06:50

2.

Trčková Hana

3ZL - ZDRAV

9,75

1:05:10

3.

Bazalová Kristýna

IT3 - VS a IT

8,75

1:10:58

4.

Jurečková Lucie

3A – EKO

8,5

1:11:49

5.

Knápek Lukáš

IT3 - VS a IT

8,25

0:55:40

6.

Straka Vladimír

IT3 - VS a IT

8

0:54:20

7.

Zlevor Karel

3A – EKO

6

0:34:07

8.

Frnková Žaneta

VS3 - VS a IT

6

1:07:50

9.

Klanicová Nikola

3ZL - ZDRAV

5,75

1:15:49

10.

Šťastná Hana

VS3 - VS a IT

2,75

1:08.48

11.

Drnovská Kateřina

3B – EKO

2,25

1:08:40

12.

Hanzelková Karolína

3A – EKO

2,25

1:13:40

13.

Písařovic David

3B – EKO

1

0:32:47

Nedošla

Indráková Michaela

3A - ZDRAV

 

 

Nedošla

Jančaříková Šárka

3A - ZDRAV

 

 

Nedošla

Soviarová Marcela

3C – EKO

 

 

Nedošla

Volková Kristýna

3A - ZDRAV

 

 

 

IV. ročník (max. počet bodů – 21 bodů)

 

Umístění

Jméno a příjmení

Třída - součást

Body

Čas

1.

Davidová Eva

4A – EKO

14

0:49:50

2.

Kalíšek Samuel

IT4 - VS a IT

13,5

1:12:30

3.

Špačková Petra

IT4 - VS a IT

11,5

0:57:00

4.

Dreslerová Veronika

VS4 - VS a IT

8,75

1:10:10

5.

Valášková Veronika

4A – EKO

8,5

0:49:10

6.

Šemberk Lukáš

IT4 - VS a IT

7,75

0:58:00

7.

Faksová Michaela

VS4 - VS a IT

6

1:10:31

nedošla

Tomšů Alena

4ZL - ZDRAV

 

 

 

 

Všem děkuji za účast a prvním třem v každém ročníku gratuluji.

 

Mgr. Břetislav Macek

 

« zpět

nahoru ^

Novinky

30.11.2019

Úspěch našich florbalistů

Tým chlapců z Mendelovy střední školy Nový Jičín ovládl okresní kolo KB Challenge

30.11.2019

Kurz - Zdravotník zotavovacích akcí

Absolventi po ukončení kurzu obdrží certifikát, jenž jim umožní zastávat funkci zdravotníka na dětských táborech, školách v přírodě, lyžařských kurzech, turistických kurzech apod. Vstupní předpoklady – dosažené středoškolské vzdělání s maturitou.

28.11.2019

Piškvorky týmů - oblastní kolo

Oblastního kola se zúčastnily dva naše týmy.

28.11.2019

SUDOKU v Havířově

Dva týmy z naší školy se zúčastnili oblastní soutěže. 

28.11.2019

Dny otevřených dveří 2019

Srdečně zveme na Dny otevřených dveří, které se uskuteční v pátek 22.11.2019 v době od 12:00 do 17:00 a v sobotu 23.11.2019 v době od 9:00 do 12.30 na součásti ekonomika v Šenově u Nového Jičína a v pátek 29. 11. 2019 v době od 12:00 - 17:00 a v sobotu 30. 11. 2019 v době od 9:00 - 12:30 na součástech IT a veřejnosprávní a zdravotnictví.

více novinek

Telefonní seznam

PříjmeníJménoTelefon
celý seznam