Matematická soutěž

/ 08.04.2013 /

Ve středu 13.3.2013 proběhla v aule na součásti Zdravotnictví matematická soutěž všech součástí Mendelovy střední školy. Přihlášených bylo celkem 51 žáků, ale nakonec dorazilo jen 43.

Soutěž proběhla samostatně pro každý ročník. Hlavním kritériem při určení pořadí byl počet získaných bodů. V případě, kdy došlo ke shodě bodů, rozhodoval lepší čas.

Fotografie najdete zde a výsledky jsou následující:

I.       ročník (max. počet bodů – 14,5 bodů)

 

Umístění

Jméno a příjmení

Třída - součást

Body

Čas

1.

Číhalová Veronika

VS1 - VS a IT

14,25

0:50:43

2.

Sprostáková Natálie

1A – EKO

10,75

0:49:23

3.

Skalková Kateřina

1A - ZDRAV

10,75

1:04:10

4.

Schenková Tereza

1A – EKO

9,75

0:46:38

5.

Winkler Lukáš

1B – EKO

9,25

0:35:49

6.

Bayerová Zuzana

1ZL - ZDRAV

8

0:50:27

7.

Neusserová Ivana

1ZL - ZDRAV

7,75

0:51:07

8.

Vinklárek Robert

1B – EKO

6,5

0:40:30

9.

Kocianová Kateřina

1ZL - ZDRAV

5,25

0:56:09

10.

Balošáková Kristýna

VS1 - VS a IT

5,25

1:12:09

11.

Pospíšková Klára

1ZL - ZDRAV

4,75

0:56:40

Nedošla

Fejerčáková Michaela

1A - ZDRAV

 

 

Nedošel

Fojtík Ondřej

IT1 - VS a IT

 

 

Nedošel

Pliš Jiří

IT1 - VS a IT

 

 

 

II.    ročník (max. počet bodů – 18 bodů)

 

Umístění

Jméno a příjmení

Třída - součást

Body

Čas

1.

Kubrická Markéta

2ZL - ZDRAV

15

1:08:38

2.

Dobrovodská Magdaléna

2B - ZDRAV

11,5

0:56:58

3.

Špačková Kristýna

2ZL - ZDRAV

8,5

1:08:24

4.

Kobza Lukáš

2A – EKO

7,5

1:08:32

5.

Mackowiak David

2A – EKO

6.5

1:09:00

6.

Olšaník Adam

IT2 - VS a IT

5

1:10:35

7.

Geryková kateřina

IT2 - VS a IT

4,5

1:12:59

8.

Burda Tomáš

2A – EKO

4,25

1:00:23

9.

Smékalová Denisa

IT2 - VS a IT

4,25

1:09:10

10.

Gansová Lucie

VS2 - VS a IT

4,25

1:10:00

11.

Helštýn Tadeáš

2A – EKO

3,5

1:09:35

12.

Neusserová Veronika

2A - ZDRAV

2,25

0:57:40

 

 

 

III. ročník (max. počet bodů – 19 bodů)

 

Umístění

Jméno a příjmení

Třída - součást

Body

Čas

1.

Balagová Lada

3ZL - ZDRAV

10,25

1:06:50

2.

Trčková Hana

3ZL - ZDRAV

9,75

1:05:10

3.

Bazalová Kristýna

IT3 - VS a IT

8,75

1:10:58

4.

Jurečková Lucie

3A – EKO

8,5

1:11:49

5.

Knápek Lukáš

IT3 - VS a IT

8,25

0:55:40

6.

Straka Vladimír

IT3 - VS a IT

8

0:54:20

7.

Zlevor Karel

3A – EKO

6

0:34:07

8.

Frnková Žaneta

VS3 - VS a IT

6

1:07:50

9.

Klanicová Nikola

3ZL - ZDRAV

5,75

1:15:49

10.

Šťastná Hana

VS3 - VS a IT

2,75

1:08.48

11.

Drnovská Kateřina

3B – EKO

2,25

1:08:40

12.

Hanzelková Karolína

3A – EKO

2,25

1:13:40

13.

Písařovic David

3B – EKO

1

0:32:47

Nedošla

Indráková Michaela

3A - ZDRAV

 

 

Nedošla

Jančaříková Šárka

3A - ZDRAV

 

 

Nedošla

Soviarová Marcela

3C – EKO

 

 

Nedošla

Volková Kristýna

3A - ZDRAV

 

 

 

IV. ročník (max. počet bodů – 21 bodů)

 

Umístění

Jméno a příjmení

Třída - součást

Body

Čas

1.

Davidová Eva

4A – EKO

14

0:49:50

2.

Kalíšek Samuel

IT4 - VS a IT

13,5

1:12:30

3.

Špačková Petra

IT4 - VS a IT

11,5

0:57:00

4.

Dreslerová Veronika

VS4 - VS a IT

8,75

1:10:10

5.

Valášková Veronika

4A – EKO

8,5

0:49:10

6.

Šemberk Lukáš

IT4 - VS a IT

7,75

0:58:00

7.

Faksová Michaela

VS4 - VS a IT

6

1:10:31

nedošla

Tomšů Alena

4ZL - ZDRAV

 

 

 

 

Všem děkuji za účast a prvním třem v každém ročníku gratuluji.

 

Mgr. Břetislav Macek

 

« zpět

nahoru ^

Novinky

28.01.2020

Den otevřených dveří 2020

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční ve středu 29.1.2020 v době od 13:00 do 17:00.

17.01.2020

Okresní finále ve florbalu dívek 2020

Úspěch dívčího družstva v Odrách.

09.01.2020

Olympiáda v ruském jazyce

9. 1. 2020 proběhla soutěž pro žáky oborů IT a VS.

27.12.2019

BEST IN ENGLISH 2019

Žáci oborů IT a VS se zúčastnili online mezinárodní soutěže v angličtině. 

27.12.2019

Anglická konverzace

Soutěž na součásti IT a VS proběhla 17.12.

více novinek

Telefonní seznam

PříjmeníJménoTelefon
celý seznam