Šenovský datel

Ve dnech 18. a 19. října 2012 se uskuteční na naší škole 8. ročník republikové soutěže 2. ročníků ve zpracování textů na PC „Šenovský Datel“. Studenti budou soutěžit ve třech disciplinách – opisy desetiminutových textů s penalizací 10, 50 a 100 úhozů za chybu. Samotnému soutěžení bude předcházet čtvrteční trénink zaměřený na 2minutové opisy textů v délce 30 minut. Na závěr soutěže obdrží vítězné družstvo putovní pohár. Letošního ročníku se zúčastní 71 soutěžících z 24 škol.

Hlavními garanty celé soutěže budou pan Jaroslav Zaivačič, vicemistr světa ve zpracování textů na počítači, autor výukového programu ZAV, předseda občanského sdružení Interinfo ČR a viceprezident světové organizace pro zpracování informací INTERSTENO a devítinásobná mistryně světa ve zpracování textů na počítači a spoluautorka programu ZAV Ing. Helena Zaviačičová.

19.10.2021

Konference projektu ICT a digitální technika

Odkaz na zdrojové soubory, prezentaci.

07.10.2021

Den otevřených dveří 2021

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční v pátek a sobotu  3. a 4. prosince 2021.

28.09.2021

Cykloturistický kurz studentů součástí IT, VS a Zdravotnictví

Týden 20.-24.9. strávili studenti sportem a aktivitami v přírodě.

23.09.2021

Erasmus+ - projektová schůzka na Islandu

Učitelé a studenti z naší součásti Ekonomika, Islandu, Velké Británie, Estonska, Litvy, Portugalska a Španělska se setkali v Sauðárkrókuru na Islandu v rámci sloučených plánovaných setkání projektů Using ICT to preserve European Craftmanship a Girls and Boys Programming in Europe.

22.09.2021

Turistický kurz - září 2021

V druhém zářijovém týdnu se 34 studentů třetích ročníků ekonomické součásti zúčastnilo turistického kurzu.

03. – 04.12.2021

Den otevřených dveří