Školní kolo konverzační soutěže ve španělském jazyce

Dne 27. ledna 2012 se konalo školní kolo španělské konverzační soutěže. Soutěže se zúčastnilo 17 žáků ve dvou kategoriích pouze ze součásti Ekonomika.

Porota pracovala ve složení Mgr. Olbrechtová a Ing. Kubiszová.

Kategorie I – soutěží žáci 1. a 2. ročníků s následujícím pořadím:

• 1. Markéta Fojtíková, 2. ročník, OA, postup do krajského kola

• 2. Kateřina Holemá, 1. ročník, OA

• 3. Lara Žilinská, 1. ročník, OA

Kategorii II tvoří žáci 3. a 4. ročníků. Letošní pořadí:

• 1. Petra Martochová, 4. ročník, EL, postup do krajského kola

• 2. Michaela Gilarová, 3. ročník, OA

• 3. Veronika Valášková, 3.ročník, OA

Všem účastníkům děkujeme a všem umístěným blahopřejeme a vítězům přejeme hodně štěstí v krajském kole.

Úspěch Anežky Kováčikové - 3. místo v krajské soutěži

11. 5. 2022 proběhlo krajské kolo soutěže v anglickém jazyce v Ostravě. Studentka 3. ročníku oboru zdravotnické lyceum Anežka Kováčiková po vítězstvích v celoškolním a okresním kole obsadila krásné 3. místo jako jediná zástupkyně něžného pohlaví ve své kategorii. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a připojujeme velkou gratulaci. Mgr. Alžběta Šuláková

05.05.2022

Erasmus+ projektová schůzka v Estonsku

V sobotu 23. dubna jsme se s naší třídou 3.A vydali na poslední projektovou schůzku Erasmus plus Using ICT to Preserve European Craftmanship do hlavního města Tallin v Estonsku.

19.04.2022

Velikonoční snídaně

Součást Ekonomika přivítala v pondělí 11.4. Velikonoce poněkud netradičním způsobem

08.04.2022

Erasmus+ projektová schůzka v Litvě

Ve dnech 27. března až 1. dubna 2022 jsme navštívili gymnázium v hlavním městě Litvy, Vilniusu v rámci projektu Erasmus plus.

05.04.2022

Erasmus+ - Soutěž v ICTII - projektová schůzka ve Španělsku

Ve dnech 14. – 18. března 2022 proběhla další projektová schůzka projektu Soutěže v ICTII.