Lyžařský kurz 2013

Ve dnech 10. - 15. února 2013 se lyžařského kurzu zúčastnilo 39 studentů 1. ročníku, jako pedagogický dozor a lyžařští instruktoři jeli Mgr. Čestmír Glogar a Mgr. David Žlebek, jako snowboardový instruktor Mgr. Alena Kocůrková, a zdravotní dozor vykonávala Mgr. Milada Pěchová.
Studenti byli ubytováni v areálu Školy v přírodě na Prostřední Bečvě a na sjezdovku Pod Soláněm byli dováženi skibusy.
Studenti, rozděleni do 3 družstev, byli vyučováni základům techniky sjezdového lyžování a snowboardingu, dvě družstva zájemců byla dovezena na Pustevny a na běžkách se projely až k hotelu Radegast, několika praktickými ukázkami byla představena práce Horské služby.
Počasí bylo super, sněhu bylo spousty a podařilo se splnit všechny předem stanovené cíle.
Více fotek na http://sportynaoamss.rajce.idnes.cz/Lyzak_2013/

18.11.2020

6000 Meetů od zahájení distanční výuky

K 17. listopadu bylo na naší škole od zahájení distanční výuky vytvořeno přesně 6000 Google Meets.

18.11.2020

Setkání s velvyslancem

Žáci naší školy pohovořili online s velvyslancem USA.

16.09.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost

Dne 2.října 2020 se uskuteční odborná konference k 70. výročí založení zdravotnické školy na téma "Nové vize zdraví pro současnost"

31.08.2020

Zahájení školního roku - ekonomická součást

Informace pro žáky a rodiče.