Lyžařský kurz 2013

Ve dnech 10. - 15. února 2013 se lyžařského kurzu zúčastnilo 39 studentů 1. ročníku, jako pedagogický dozor a lyžařští instruktoři jeli Mgr. Čestmír Glogar a Mgr. David Žlebek, jako snowboardový instruktor Mgr. Alena Kocůrková, a zdravotní dozor vykonávala Mgr. Milada Pěchová.
Studenti byli ubytováni v areálu Školy v přírodě na Prostřední Bečvě a na sjezdovku Pod Soláněm byli dováženi skibusy.
Studenti, rozděleni do 3 družstev, byli vyučováni základům techniky sjezdového lyžování a snowboardingu, dvě družstva zájemců byla dovezena na Pustevny a na běžkách se projely až k hotelu Radegast, několika praktickými ukázkami byla představena práce Horské služby.
Počasí bylo super, sněhu bylo spousty a podařilo se splnit všechny předem stanovené cíle.
Více fotek na http://sportynaoamss.rajce.idnes.cz/Lyzak_2013/

18.09.2018

Sportovně turistický kurz ekonomické součásti

Ve dnech 10. - 14. září se uskutečnil kurz na Prostřední Bečvě.

05.09.2018

Alice envisions the future

Na konci prázdnin se uskutečnil projekt Girls in STEM A.I. Bootcamp v řeckých Athénách.

22.08.2018

Školní jídelna - zahájení provozu

Provoz školní jídelny po rekonstrukci elektro rozvodů a vzduchotechniky.

01.08.2018

Mezinárodní soutěž ICT pro zvýšení kvality středoškolského vzdělání - poslední setkání

Ve dnech 27. – 29. července 2018 jsme navštívili naše partnery z Noweho Targu v Polsku.

27.06.2018

Good bye, Vandana!

Rodilá mluvčí z USA se vrátila domů.