Lyžařský kurz 2013

Ve dnech 10. - 15. února 2013 se lyžařského kurzu zúčastnilo 39 studentů 1. ročníku, jako pedagogický dozor a lyžařští instruktoři jeli Mgr. Čestmír Glogar a Mgr. David Žlebek, jako snowboardový instruktor Mgr. Alena Kocůrková, a zdravotní dozor vykonávala Mgr. Milada Pěchová.
Studenti byli ubytováni v areálu Školy v přírodě na Prostřední Bečvě a na sjezdovku Pod Soláněm byli dováženi skibusy.
Studenti, rozděleni do 3 družstev, byli vyučováni základům techniky sjezdového lyžování a snowboardingu, dvě družstva zájemců byla dovezena na Pustevny a na běžkách se projely až k hotelu Radegast, několika praktickými ukázkami byla představena práce Horské služby.
Počasí bylo super, sněhu bylo spousty a podařilo se splnit všechny předem stanovené cíle.
Více fotek na http://sportynaoamss.rajce.idnes.cz/Lyzak_2013/

07.07.2021

Daruj krev, daruješ život - červen 2021

Dne 28. 6. 2021 se již podevatenácté vydali studenti a učitelé ekonomické součásti do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě Porubě darovat drahocenné tekutiny.

07.07.2021

Turistický kurz - červen 2021

V předposledním červnovém týdnu se 43 studentů třetích ročníků ekonomické součásti zúčastnilo turistického kurzu.

19.04.2021

Webinář mezinárodního projektu Erasmus+

Dne 15. dubna 2021 se uskutečnil webinář v rámci mezinárodního projektu Erasmus+ "International competitions II for increasing the quality of secondary education".

06.03.2021

ENGLISH SPEAKING CONTEST