Lyžařský kurz

Ve dnech 16. ledna -  21. ledna 2011 se lyžařského kurzu zúčastnilo celkem 47 žáků I. ročníku a 3 žáci III. ročníku.

Jako pedagogický dozor a lyžařští instruktoři jeli Mgr. David Žlebek a  Ing. Staroňová Martina, jako snowboardoví instruktoři Mgr. Iva Marková a Mgr. Alena Kocůrková, vedoucím kurzu byl  Mgr. Čestmír Glogar a zdravotní dozor vykonávala Mgr. Bronislava Adamcová.

Kurz se konal v areálu Školy v přírodě na Prostřední Bečvě, lyžovat se jezdilo na sjezdovku Pod Soláněm. Žáci byli rozděleni do 4 družstev, byli vyučováni základům techniky sjezdového lyžování a snowboardingu.

Žáci byli hned po příjezdu do areálu upozorněni na zásady, které je nutné dodržovat během kurzu a byli seznámeni s Mgr. Adamcovou, zdravotnickým dohledem, poučeni, na kterém pokoji bydlí a kdy za ní mohou chodit se svými zdravotními problémy.

Při první výuce na svahu byli studenti jednotlivě po družstvech svými vedoucími poučeni o zásadách chování a bezpečnosti na sjezdovce. Kurz proběhl bez vážných zranění žáků i instruktorů, Mgr. Adamcová ošetřovala pouze nachlazení, bolení v krku a pár bolavých kolen. Nachlazení žáci  měli možnost zůstat na chatce a neúčastnit se tak výuky.

Autor: Mgr. Čestmír Glogar

Okresní finále ve volejbale

- úspěch našich žáků!

Piškvorky týmů 2018

28.11.2018 jsme se zúčastnili krajského kola v Ostravě.

SUDOKU týmů 2018

14. 11. 2018 jsme se zúčastnili krajského kola.

Projekt sociálního podnikání - III. setkání učitelů

Učitelé ve městě Bosa na Sardinii

Den otevřených dveří - ekonomická součást

Přijďte se k nám podívat 30. 11. a 1. 12. 2018.