Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce 2016

Dne 26. ledna 2016 proběhlo na MSŠ, součást zdravotnictví, školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce, kterou tvořila část poslechová a následně ústní. Soutěže se účastnilo 7 studentek z 1. až 3. ročníku.

Ze všech soutěžících nejvíce vyrovnaný výkon podala studentka druhého ročníku zdravotnického lycea Hana Hubová, následovaná svou spolužačkou Klárou Jančoškovou. Trojici nejúspěšnějších uzavřela Magda Zemánková, studentka druhého ročníku oboru zdravotnický asistent.

Soutěž ukázala, že i studenti nižších ročníků ovládají anglický jazyk na výborné úrovni a mohou tak být inspirací pro starší spolužáky.

Oceněným blahopřejeme, Hance Hubové, která bude naši školu dne 11. 2. 2016 reprezentovat v okresním kole, přejeme mnoho úspěchů a všem ostatním děkujeme za účast i svědomitý přístup k soutěži.

Mgr. Hana Bártková a Mgr. Kateřina Klevarová
organizátorky soutěže

30.08.2017

Rodilá mluvčí z USA na Mendelově střední škole

Na všech součástech MSŠ bude tento rok postupně spoluvyučovat angličtinu Vandana Apte z Bostonu, která získala roční Fulbrightovo stipendium do Nového Jičína.

16.05.2017

informace ŠJ Divadelní, N. Jičín

upozornění pro strávníky ve školní jídelně na hlavní budově v Novém Jičíně

22.03.2017