Ostatní aktivity školy

Mezinárodní den dobrovolníků 2016 - cerfitikát

Mezinárodní den dobrovolníků 2016

Putování Ruskem od Petrohradu až do Vladivostoku

Dne 17. 2. 2014 se v aule Mendelovy SŠ uskutečnila přednáška pana PaedDr. Jiřího Vávry.

Dietologie

Dietologie je nepovinný předmět, který se vyučuje napříč všemi ročníky. Jde o teoreticko-praktický předmět.

Sbírka hliníku pro malého Damiánka

Mendelova střední škola v Novém Jičíně se zapojila do sbírky hliníku pro nemocného Damiánka.

Sebevraždy mladých lidí

Díky spolupráci s Policií ČR v Novém Jičíně se mohli studenti  3. ročníku Zdravotnického lycea MSŠ  22. 4. 2013  zúčastnit  zajímavého a přínosného semináře o aktuálním velkém problému současnosti - sebevraždách mladých lidí.

Přednáška Poskytování první pomoci pro žáky ZŠ

Dne 9. 4 .2013 navštívili naši školu žáci osmé třídy základní školy Lešná u Valašského Meziříčí.

20 let existence Městské policie v Novém Jičíně

Dne 8. 6. 2012 Městská policie v Novém Jičíně slavila dvacet let své působnosti.

Den otevřených dveří v Nemocnici Nový jičín a.s.

Dne 12. 4. 2012 se žákyně 3. B podílely na Dni otevřených dveří a Dni zdraví konané Novojičínskou nemocnicí.

Přednáška o asistované reprodukci

V únoru a březnu  proběhly na naší součásti 4 odborné přednášky o asistované reprodukci. Byly určeny pro studenty 4. ročníků.

23.03.2018

Vlastivědná soutěž "Jak znáte Novojičínsko"

Žáci IT, VS a ZL soutěžili 7. 3.

Badmintonový turnaj žáků součásti IT a VS.

Od listopadu do února probíhal badmintonový turnaj ve čtyřhře chlapců.

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)