Soutěž kazuistik ve Zlíně

Každoročně se zúčastňujeme celostátního klání odborných kazuistik na Zdravotnické škole ve Zlíně. Jde o soutěž odborně zpracovaných ošetřovatelských kazuistik. Žák vypracuje přesný postup a zhodnocení ošetřovatelské péče o nemocného s diagnózou, kterou si sám zvolí. Vychází z konkrétního případu, se kterým se na odborné praxi setkal.

Soutěží žáci 3. a 4. ročníků oboru Zdravotnický asistent. Žák představí v soutěži svou písemnou i PowerPointovou prezentaci a tu veřejně obhajuje.

Příprava do jakékoliv soutěže tohoto typu vyžaduje obětovat spoustu osobního volna. Děkujeme touto cestou všem žákům naší školy a jejich učitelům za jejich práci a úspěchy, kterých dosáhli.

Dne 14. 3. 2011 se studentky 4. ročníku oboru Zdravotnický asistent Laura Ftáčníková a Jana Šteinigerová zúčastnily VIII. ročníku festivalu ošetřovatelských kasuistik, který pořádá SZŠ a VOŠZ Zlín. Se svojí  kasuistikou "Ošetřování klienta s urostomií" skončily na pěkném 6. místě z 19 soutěžících. Za úspěšnou reprezentaci školy studentkám děkujeme a blahopřejeme k pěknému umístění.

27.11.2017

Soutěž OFFICE 2017

XII. ročník regionální soutěže OFFICE 2017

Pozvánka na členskou schůzi spolku

Rada Spolku přátel Mendelovy střední školy se sídlem v Novém Jičíně svolává členskou schůzi na čtvrtek 16. listopadu 2017 v 16:30 v tělocvičně Mendelovy střední školy, součást Ekonomika, Dukelská 350, 742 42 Šenov u Nového Jičína.

08.11.2017

informace ŠJ, Divadelní, N. Jičín

Úprava nabídky v týdenním jídelníčku.

08.11.2017

SUDOKU 2017

1. listopadu proběhlo celoškolní kolo v SUDOKU

07.11.2017

informace ze školní jídelny, Divadelní, N. J.

změna plné ceny obědů