Soutěž kazuistik ve Zlíně

Každoročně se zúčastňujeme celostátního klání odborných kazuistik na Zdravotnické škole ve Zlíně. Jde o soutěž odborně zpracovaných ošetřovatelských kazuistik. Žák vypracuje přesný postup a zhodnocení ošetřovatelské péče o nemocného s diagnózou, kterou si sám zvolí. Vychází z konkrétního případu, se kterým se na odborné praxi setkal.

Soutěží žáci 3. a 4. ročníků oboru Zdravotnický asistent. Žák představí v soutěži svou písemnou i PowerPointovou prezentaci a tu veřejně obhajuje.

Příprava do jakékoliv soutěže tohoto typu vyžaduje obětovat spoustu osobního volna. Děkujeme touto cestou všem žákům naší školy a jejich učitelům za jejich práci a úspěchy, kterých dosáhli.

Dne 14. 3. 2011 se studentky 4. ročníku oboru Zdravotnický asistent Laura Ftáčníková a Jana Šteinigerová zúčastnily VIII. ročníku festivalu ošetřovatelských kasuistik, který pořádá SZŠ a VOŠZ Zlín. Se svojí  kasuistikou "Ošetřování klienta s urostomií" skončily na pěkném 6. místě z 19 soutěžících. Za úspěšnou reprezentaci školy studentkám děkujeme a blahopřejeme k pěknému umístění.

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády

03.01.2018

Den otevřených dveří - 17. 1. 2017

Srdečně zveme na Den otevřených dveří, které se uskuteční ve středu 17. ledna 2018 v době od 13:00 - 17:00 na všech součástech školy.

Celoškolní soutěž v ICT

24. 11. se 21 studentů zúčastnilo soutěže