Soutěž kazuistik Zlín 2013

Dne 6. března 2013 proběhl v aule SZŠ a VOZŠ Zlín devátý ročník ošetřovatelských kazuistik pod názvem "Moje nejzajímavější kazuistika". Zúčastnili se jí již po několikáté také studenti zdravotnické součásti Mendelovy střední školy v Novém Jičíně.

Do soutěže se přihlásilo celkem deset zdravotnických škol z celé Moravy s osmnácti kazuistikami. Studentky Mendelovy střední školy Kateřina Šmotková, Alžběta Najvarová a Silvie Kalafusová zde prezentovaly dvě kazuistiky týkající se nemocných s urologickými onemocněními.

Silvie Kalafusová se umístila na šestém místě a Kateřina Šmotková s Alžbětou Najvarovou získaly osmé místo. Studenti byli hodnoceni odbornou porotou z řad odborníků z praxe. Práce děvčatům napomohla k prohloubení odborných znalostí získaných na praxi v nemocnici v Novém Jičíně. Všechny vytvořené práce poslouží také jako studijní materiál pro odbornou výuku na zdravotnických školách.

Autor: Mgr. Radmila Vrbková

27.11.2017

Soutěž OFFICE 2017

XII. ročník regionální soutěže OFFICE 2017

Pozvánka na členskou schůzi spolku

Rada Spolku přátel Mendelovy střední školy se sídlem v Novém Jičíně svolává členskou schůzi na čtvrtek 16. listopadu 2017 v 16:30 v tělocvičně Mendelovy střední školy, součást Ekonomika, Dukelská 350, 742 42 Šenov u Nového Jičína.

08.11.2017

informace ŠJ, Divadelní, N. Jičín

Úprava nabídky v týdenním jídelníčku.

08.11.2017

SUDOKU 2017

1. listopadu proběhlo celoškolní kolo v SUDOKU

07.11.2017

informace ze školní jídelny, Divadelní, N. J.

změna plné ceny obědů