Stop kyberšikaně

Studenti 1. B obor zdravotnický asistent Dominik Petrželka, Martin Orság, Tomáš Pecold, Kateřina Fialová, Renáta Beilnerová, Helena Nguyen, Tereza Malchárková, Lucie Brestovanská, Barbora Rubínová a Vojtěch Pavelka, se zúčastnili celorepublikové soutěže s názvem Stop kyberšikaně, kterou vyhlásila společnost Sodatsw. Studenti vytvořili komiks „I slova mohou ranit“, který odborná porota ocenila stupněm nejvyšším - 1. místem. Všem našim studentům blahopřejeme k úspěchu.

Více se k tomuto tématu můžete dovědět na níže uvedené stránce.

Autor: Mgr. Miroslava Hermanová

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády

03.01.2018

Den otevřených dveří - 17. 1. 2017

Srdečně zveme na Den otevřených dveří, které se uskuteční ve středu 17. ledna 2018 v době od 13:00 - 17:00 na všech součástech školy.

Celoškolní soutěž v ICT

24. 11. se 21 studentů zúčastnilo soutěže