Stop kyberšikaně

Studenti 1. B obor zdravotnický asistent Dominik Petrželka, Martin Orság, Tomáš Pecold, Kateřina Fialová, Renáta Beilnerová, Helena Nguyen, Tereza Malchárková, Lucie Brestovanská, Barbora Rubínová a Vojtěch Pavelka, se zúčastnili celorepublikové soutěže s názvem Stop kyberšikaně, kterou vyhlásila společnost Sodatsw. Studenti vytvořili komiks „I slova mohou ranit“, který odborná porota ocenila stupněm nejvyšším - 1. místem. Všem našim studentům blahopřejeme k úspěchu.

Více se k tomuto tématu můžete dovědět na níže uvedené stránce.

Autor: Mgr. Miroslava Hermanová

30.08.2017

Rodilá mluvčí z USA na Mendelově střední škole

Na všech součástech MSŠ bude tento rok postupně spoluvyučovat angličtinu Vandana Apte z Bostonu, která získala roční Fulbrightovo stipendium do Nového Jičína.

16.05.2017

informace ŠJ Divadelní, N. Jičín

upozornění pro strávníky ve školní jídelně na hlavní budově v Novém Jičíně

22.03.2017