Stop kyberšikaně

Studenti 1. B obor zdravotnický asistent Dominik Petrželka, Martin Orság, Tomáš Pecold, Kateřina Fialová, Renáta Beilnerová, Helena Nguyen, Tereza Malchárková, Lucie Brestovanská, Barbora Rubínová a Vojtěch Pavelka, se zúčastnili celorepublikové soutěže s názvem Stop kyberšikaně, kterou vyhlásila společnost Sodatsw. Studenti vytvořili komiks „I slova mohou ranit“, který odborná porota ocenila stupněm nejvyšším - 1. místem. Všem našim studentům blahopřejeme k úspěchu.

Více se k tomuto tématu můžete dovědět na níže uvedené stránce.

Autor: Mgr. Miroslava Hermanová

Přijímací řízení Mendelova sš

01.08.2018

Mezinárodní soutěž ICT pro zvýšení kvality středoškolského vzdělání - poslední setkání

Ve dnech 27. – 29. srpna 2018 jsme navštívili naše partnery z Noweho Targu v Polsku.

27.06.2018

Good bye, Vandana!

Rodilá mluvčí z USA se vrátila domů.

Školní jídelna - 1. ročníky 2018/2019

informace pro žáky a zákonné zástupce

Návrat studentů ze stáží

Studenti letos vycestovali do šesti zemí.

Slavnostní předání maturitních vysvědčení všech oborů

V divadle byla dne 7.6. proběhlo slavnostní zakončení studia 4. ročníků