Výhra našich volejbalistů v krajském finále

Po vyhraném okresním kole středoškolských volejbalových her, postoupili chlapci Mendelovy střední školy, Nový Jičín, p. o. do krajského finále do Opavy, které se uskutečnilo 12. 4. 2012. Utkali se se středoškoláky z Frýdku-Místku, Ostravy, Karviné, Opavy a Krnova.

Po velkém herním nasazení jednoznačně zvítězili nad všemi soupeři z Moravskoslezského kraje, neprohráli ani set, a zajistili si tak možnost kvalifikace do celorepublikového finále.

Dne 18. 4. 2012 budou na půdě šumperského gymnázia bojovat o postup s vítězi Olomouckého a Zlínského kraje. Děkujeme za vybojovaný krajský titul a držíme palce v těžkých kvalifikačních bojích.

Školu vzorně reprezentovali:

z ekonomické součásti:

• Petr Holiš (kapitán)
  • Tomáš Kramoliš
  • Michal Kotešovec
  • Petr Langer

ze součásti IT a VS:

• Michal Zapletal
  • Martin Ťuka
  • Dominik Procházka

ze zdravotnické součásti:

• Kryštof Himmer.

Autor: Mgr. Ivana Marková

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády

03.01.2018

Den otevřených dveří - 17. 1. 2017

Srdečně zveme na Den otevřených dveří, které se uskuteční ve středu 17. ledna 2018 v době od 13:00 - 17:00 na všech součástech školy.

Celoškolní soutěž v ICT

24. 11. se 21 studentů zúčastnilo soutěže