Čtvrtý ročník maturitního plesu

Čtvrtý ročník maturitního plesu se blíží. Ten letošní, ostatně stejně jako všechny předchozí, bude svátkem zejména pro studenty dvou maturitních tříd oboru Zdravotnický asistent a jedné třídy Zdravotnického lycea, pro jejich rodiče, prarodiče, sourozence i přátele. Kromě slavnostního stužkování a pasování studentů do stavu maturantského nabídneme i krátká kulturní vystoupení.

Vše začne v sobotu 14. prosince 2013 v 19:00 hodin ve velkém sále Autopalu (Varrocku) v Novém Jičíně.

K poslechu a tanci hraje kapela Sága a DJ Polášek. Bude možné zakoupit si drobné občerstvení a alkoholické či nealkoholické nápoje (teplé i chlazené) podle chuti. Pokud budete mít šťastnou ruku při koupi losů do tomboly, můžete se těšit na zajímavé výhry.

Předprodej vstupenek: (cena 150 Kč)

Pro maturitní třídy od 6. listopadu 2013 vždy v pondělí, středu a pátek o velké přestávce (9:35-9:50) v kabinetě Mgr. Alžběty Šulákové (3. poschodí, kabinet dějepisu).

Pro nematuritní třídy a absolventy školy od 25. listopadu 2013  vždy v pondělí, středu a pátek o velké přestávce (9:35-9:50) v kabinetě Mgr. Alžběty Šulákové (3. poschodí, kabinet dějepisu) nebo dle dohody (sulakovaa@seznam.cz).

Tak přijďte za prima zábavou!

Autor: Mgr. Alžběta Šuláková

001451-ples.jpg (177×228)

16.05.2017

informace ŠJ Divadelní, N. Jičín