Odborná konference o bezdomovectví

Dne 10. října 2012 se naši studenti zúčastnili odborné konference o Bezdomovectví ve Valašském Meziříčí, kterou organizovala charita – služby pro lidi bez domova Valašské Meziříčí.
Aktivně zde vystoupili se svou prezentací studenti 4. ročníku oboru Zdravotnické lyceum Markéta Kovačíková a Patrik Kouba. Jejich přednáška se týkala problematiky bezdomovectví očima středoškolských studentů.
Jejich prezentace sklidila velký ohlas. Přítomní odborníci je požádali o další spolupráci na tomto poli. Konference se i ze zájmu jako diváci zúčastnili studenti 4. ročníku oboru Zdravotnický asistent.

Autor: Mgr. et Mgr. Miroslava Hermanová

30.08.2017

Rodilá mluvčí z USA na Mendelově střední škole

Na všech součástech MSŠ bude tento rok postupně spoluvyučovat angličtinu Vandana Apte z Bostonu, která získala roční Fulbrightovo stipendium do Nového Jičína.

16.05.2017

informace ŠJ Divadelní, N. Jičín

upozornění pro strávníky ve školní jídelně na hlavní budově v Novém Jičíně

22.03.2017