Další školní akce

Daruj krev, daruješ život poosmé

Dne 17. 12. 2014 se již poosmé vydali studenti a učitelé ekonomické součásti do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě Porubě darovat drahocenné tekutiny.

Exkurze Dolní oblast Vítkovice

Dne 22. 4. 2014 jely třetí ročníky ekonomické součásti na exkurzi do Dolní oblasti Vítkovic.

Akce Daruj krev, daruješ život již pošesté

Studenti ekonomické součásti se 18. prosince 2013 již pošesté vydali do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě darovat drahocenné tekutiny.

Nostop basketbal a Motýlek

Studenti dne 18. prosince 2013 navšívili ZŠ a MŠ Motýlek.

Daruj krev, daruješ život

Studenti naší součásti se již počtvrté vydali do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě.

Ples Rady rodičů

3. února 2012 se konal ples školy organizovaný Radou rodičů pracující na součásti Ekonomika v Šenově u Nového Jičína.

Darování krve

Dne 20. 12. 2011 se již podruhé vydali žáci a učitelé oborů Obchodní akademie a Ekonomické lyceum do Krevního centra.

Příběhy bezpráví

Stejně jako ve všech minulých letech konání projektu i letos se Mendelova střední škola připojila k promítání dokumentu a besedě s hostem v rámci projektu Příběhy bezpráví, který je spoluorganizován společností Člověk v tísni.

ŠKOLNÍ GOOGLE+ FACEBOOK

03.04.2020

Moravské hrady a zámky

Pokud Vás trápí, že v dnešním čase karantény nemůžete cestovat a poznávat krásy naší vlasti, podívejte se na tuto on-line publikaci Moravských hradů a zámků. Najdete zde nejen jedinečné letecké snímky, ale i zmínku o naší škole :-) https://www.cbs-cesko.cz/kniha/moravske-hrady-a-zamky-z-nebe/

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

30.03.2020

On-line výuka na meet.google.com - 1000x

Při on-line výuce se nám podařilo dnes docílit videokonference s číslem 1000!

11.03.2020

Scrabble v angličtině

V úterý 10. 3. proběhla celoškolní soutěž v anglické verzi hry Scrabble

09.03.2020

Using ICT to Preserve European Craftmanship - Erasmus+

Na konci února proběhlo projektové setkání ve městě Sittingbourne ve Velké Británii.