Další školní akce

Daruj krev, daruješ život poosmé

Dne 17. 12. 2014 se již poosmé vydali studenti a učitelé ekonomické součásti do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě Porubě darovat drahocenné tekutiny.

Exkurze Dolní oblast Vítkovice

Dne 22. 4. 2014 jely třetí ročníky ekonomické součásti na exkurzi do Dolní oblasti Vítkovic.

Akce Daruj krev, daruješ život již pošesté

Studenti ekonomické součásti se 18. prosince 2013 již pošesté vydali do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě darovat drahocenné tekutiny.

Nostop basketbal a Motýlek

Studenti dne 18. prosince 2013 navšívili ZŠ a MŠ Motýlek.

Daruj krev, daruješ život

Studenti naší součásti se již počtvrté vydali do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě.

Ples Rady rodičů

3. února 2012 se konal ples školy organizovaný Radou rodičů pracující na součásti Ekonomika v Šenově u Nového Jičína.

Darování krve

Dne 20. 12. 2011 se již podruhé vydali žáci a učitelé oborů Obchodní akademie a Ekonomické lyceum do Krevního centra.

Příběhy bezpráví

Stejně jako ve všech minulých letech konání projektu i letos se Mendelova střední škola připojila k promítání dokumentu a besedě s hostem v rámci projektu Příběhy bezpráví, který je spoluorganizován společností Člověk v tísni.

ŠKOLNÍ GOOGLE+ FACEBOOK

Poslední setkání projektu Sociální podnikání

V půlce května proběhlo poslední setkání v rámci projektu Sociální podnikání, tentokrát v rakouském městě Weiz.

3. kolo přijímacího řízení 2019

Volná místa na obory Obchodní akademie a Ekonomického lycea.

10.05.2019

"Nehodou to začíná."

Žáci součásti IT+VS a Zdravotnictví se zúčastnili preventivního programu.

Zájezd do Wachau

Studenti součástí IT-VS a Zdravotnictví navštívili 30.4. údolí Wachau v Rakousku.

Projektové setkání v Bukurešti

Na konci března se uskutečnilo další setkání projektu Sociální podnikání.