Další školní akce

Daruj krev, daruješ život poosmé

Dne 17. 12. 2014 se již poosmé vydali studenti a učitelé ekonomické součásti do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě Porubě darovat drahocenné tekutiny.

Exkurze Dolní oblast Vítkovice

Dne 22. 4. 2014 jely třetí ročníky ekonomické součásti na exkurzi do Dolní oblasti Vítkovic.

Akce Daruj krev, daruješ život již pošesté

Studenti ekonomické součásti se 18. prosince 2013 již pošesté vydali do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě darovat drahocenné tekutiny.

Nostop basketbal a Motýlek

Studenti dne 18. prosince 2013 navšívili ZŠ a MŠ Motýlek.

Daruj krev, daruješ život

Studenti naší součásti se již počtvrté vydali do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě.

Ples Rady rodičů

3. února 2012 se konal ples školy organizovaný Radou rodičů pracující na součásti Ekonomika v Šenově u Nového Jičína.

Darování krve

Dne 20. 12. 2011 se již podruhé vydali žáci a učitelé oborů Obchodní akademie a Ekonomické lyceum do Krevního centra.

Příběhy bezpráví

Stejně jako ve všech minulých letech konání projektu i letos se Mendelova střední škola připojila k promítání dokumentu a besedě s hostem v rámci projektu Příběhy bezpráví, který je spoluorganizován společností Člověk v tísni.

ŠKOLNÍ GOOGLE+ FACEBOOK

18.09.2018

Sportovně turistický kurz ekonomické součásti

Ve dnech 10. - 14. září se uskutečnil kurz na Prostřední Bečvě.

05.09.2018

Alice envisions the future

Na konci prázdnin se uskutečnil projekt Girls in STEM A.I. Bootcamp v řeckých Athénách.

22.08.2018

Školní jídelna - zahájení provozu

Provoz školní jídelny po rekonstrukci elektro rozvodů a vzduchotechniky.

01.08.2018

Mezinárodní soutěž ICT pro zvýšení kvality středoškolského vzdělání - poslední setkání

Ve dnech 27. – 29. července 2018 jsme navštívili naše partnery z Noweho Targu v Polsku.

27.06.2018

Good bye, Vandana!

Rodilá mluvčí z USA se vrátila domů.