Další školní akce

Daruj krev, daruješ život poosmé

Dne 17. 12. 2014 se již poosmé vydali studenti a učitelé ekonomické součásti do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě Porubě darovat drahocenné tekutiny.

Exkurze Dolní oblast Vítkovice

Dne 22. 4. 2014 jely třetí ročníky ekonomické součásti na exkurzi do Dolní oblasti Vítkovic.

Akce Daruj krev, daruješ život již pošesté

Studenti ekonomické součásti se 18. prosince 2013 již pošesté vydali do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě darovat drahocenné tekutiny.

Nostop basketbal a Motýlek

Studenti dne 18. prosince 2013 navšívili ZŠ a MŠ Motýlek.

Daruj krev, daruješ život

Studenti naší součásti se již počtvrté vydali do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě.

Ples Rady rodičů

3. února 2012 se konal ples školy organizovaný Radou rodičů pracující na součásti Ekonomika v Šenově u Nového Jičína.

Darování krve

Dne 20. 12. 2011 se již podruhé vydali žáci a učitelé oborů Obchodní akademie a Ekonomické lyceum do Krevního centra.

Příběhy bezpráví

Stejně jako ve všech minulých letech konání projektu i letos se Mendelova střední škola připojila k promítání dokumentu a besedě s hostem v rámci projektu Příběhy bezpráví, který je spoluorganizován společností Člověk v tísni.

Přijímací řízení Ekonomika

ŠKOLNÍ GOOGLE+ FACEBOOK

22.06.2022

Projekt Svět práce 2022

I v tomto školním roce se na součásti Ekonomika konal projekt Svět práce.

09.06.2022

Český den proti rakovině 2022

Ve středu 11. 5. 2022 se naše škola po dvouleté pauze zapojila do celonárodní veřejné sbírky  Český den proti rakovině.

30.05.2022

Erasmus+ projektová schůzka v Rakousku

Ve dnech 9. – 13. května 2022 se studentky oborů Ekonomické lyceum a Obchodní akademie zúčastnily mezinárodní soutěže v 3D tisku, která se konala v rámci projektu Erasmus+ v rakouském městě Weiz.

27.05.2022

Erasmus+ projektová schůzka v Itálii

V rámci projektu Erasmus + s názvem Girls with boys programming in Europe se zúčastnilo 6 našich studentů a dva učitelé výjezdu do Itálie od 24. do 29. dubna 2022.

Úspěch Anežky Kováčikové - 3. místo v krajské soutěži

11. 5. 2022 proběhlo krajské kolo soutěže v anglickém jazyce v Ostravě. Studentka 3. ročníku oboru zdravotnické lyceum Anežka Kováčiková po vítězstvích v celoškolním a okresním kole obsadila krásné 3. místo jako jediná zástupkyně něžného pohlaví ve své kategorii. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a připojujeme velkou gratulaci. Mgr. Alžběta Šuláková