XII. festival ošetřovatelských kazuistik SZŠ ve Zlíně

Dne  30. 3. 2016  se  studenti  3. ročníku oboru  Zdravotnický asistent zúčastnili XII. festivalu ošetřovatelských  kazuistik SZŠ ve Zlíně.

Jmenovitě naši školu reprezentovali: Martina Zavadilíková, Klára Königová a Zoltán Draškovič; jako náhradníci byli připraveni: Kristýna Skýpalová a Adam Fiala.

I když se naši studenti v konkurenci  celkem 10 zdravotnických škol neumístili na prvních třech místech, obhájili svoji kazuistiku na téma Ošetřovatelská péče u nemocného na ORL oddělení-dg.zhoubný novotvar hrtanu, na velmi vysoké úrovni. Jejich přednes byl srozumitelný a zajímavý  pro ostatní diváky, kteří naše studenty odměnili bouřlivým potleskem.

Studenti se nezalekli ani mnoha otázek odborné poroty, odpovídali  velmi pohotově a správně.

Naše soutěžící jeli podpořit i studenti prvního ročníku zdravotnické sekce.

Celá akce byla velmi zdařilá a myslím si, že všechny přítomné obohatila novými poznatky nejen v oblasti ošetřovatelské péče, ale zároveň i v možnosti vyzkoušet si přednášet před plným sálem studentů a profesorů středních škol. Martině, Kláře, Zoltánovi, Kristýně i Adamovi patří poděkování a moje velká pochvala!

Autor: Mgr. Iva Vránová

Cvičení hormonální jógy pro ženy s Nicolou

Ve dnech 26. - 28. března pořádá certifikovaná lektorka hormonální jógy pro ženy (podle Dinah Rodrigez) Nicola Machalová 3 denní podvečerní kurz na naší škole. Zájemkyně se mohou přihlašovat online.

Projekt: Designthinking: Social entrepreneurship between European schools.

(Socilání podnikání mezi evropskými školami)

15.01.2018

Olympiáda z ruštiny a němčiny

V lednu proběhly na součásti IT a VS (za účasti ruštinářů ze součásti Zdravotnictví) dvě jazykové olympiády

03.01.2018

Den otevřených dveří - 17. 1. 2017

Srdečně zveme na Den otevřených dveří, které se uskuteční ve středu 17. ledna 2018 v době od 13:00 - 17:00 na všech součástech školy.

Celoškolní soutěž v ICT

24. 11. se 21 studentů zúčastnilo soutěže