XII. festival ošetřovatelských kazuistik SZŠ ve Zlíně

Dne  30. 3. 2016  se  studenti  3. ročníku oboru  Zdravotnický asistent zúčastnili XII. festivalu ošetřovatelských  kazuistik SZŠ ve Zlíně.

Jmenovitě naši školu reprezentovali: Martina Zavadilíková, Klára Königová a Zoltán Draškovič; jako náhradníci byli připraveni: Kristýna Skýpalová a Adam Fiala.

I když se naši studenti v konkurenci  celkem 10 zdravotnických škol neumístili na prvních třech místech, obhájili svoji kazuistiku na téma Ošetřovatelská péče u nemocného na ORL oddělení-dg.zhoubný novotvar hrtanu, na velmi vysoké úrovni. Jejich přednes byl srozumitelný a zajímavý  pro ostatní diváky, kteří naše studenty odměnili bouřlivým potleskem.

Studenti se nezalekli ani mnoha otázek odborné poroty, odpovídali  velmi pohotově a správně.

Naše soutěžící jeli podpořit i studenti prvního ročníku zdravotnické sekce.

Celá akce byla velmi zdařilá a myslím si, že všechny přítomné obohatila novými poznatky nejen v oblasti ošetřovatelské péče, ale zároveň i v možnosti vyzkoušet si přednášet před plným sálem studentů a profesorů středních škol. Martině, Kláře, Zoltánovi, Kristýně i Adamovi patří poděkování a moje velká pochvala!

Autor: Mgr. Iva Vránová

Přijímací řízení Mendelova sš

Školní jídelna - 1. ročníky 2018/2019

informace pro žáky a zákonné zástupce

Návrat studentů ze stáží

Studenti letos vycestovali do šesti zemí.

Slavnostní předání maturitních vysvědčení všech oborů

V divadle byla dne 7.6. proběhlo slavnostní zakončení studia 4. ročníků

29.05.2018

Informace školní jídelny na hlavní budově