Den otevřených dveří v Nemocnici Nový jičín a.s.

Dne 12. 4. 2012 se žákyně 3. B podílely na Dni otevřených dveří a Dni zdraví konané Novojičínskou nemocnicí. Žákyně společně s vyučujícími odborné praxe připravily zajímavý dopolední program určený dětem z mateřských škol. Děti si mohly vyzkoušet zdobení velikonočních perníčků, ošetření poranění, správnou techniku čištění zubů.
Odpoledne bylo věnované široké veřejnosti. Žákyně měřily glykemii, krevní tlak, natáčely EKG, informovaly o zásadách správné životosprávy, seznamovaly s prevencí rakoviny prsu a tlustého střeva, prodávaly výrobky pacientů a společně se žákyněmi 1. B měly připravené výrobky z arteterapeutické dílny.

06.03.2021

ENGLISH SPEAKING CONTEST

5. března proběhla na součásti IT a VS soutěž v anglické konverzaci

18.11.2020

6000 Meetů od zahájení distanční výuky

K 17. listopadu bylo na naší škole od zahájení distanční výuky vytvořeno přesně 6000 Google Meets.

18.11.2020

Setkání s velvyslancem

Žáci naší školy pohovořili online s velvyslancem USA.

29.09.2020

Třetí místo ve finále Prezentiády

Zdeňka Hýnarová a Alena Malá, studentky třetích ročníků zdravotnických oborů, vybojovaly ve finále Prezentiády skvělé třetí místo!