Den otevřených dveří v Nemocnici Nový jičín a.s.

Dne 12. 4. 2012 se žákyně 3. B podílely na Dni otevřených dveří a Dni zdraví konané Novojičínskou nemocnicí. Žákyně společně s vyučujícími odborné praxe připravily zajímavý dopolední program určený dětem z mateřských škol. Děti si mohly vyzkoušet zdobení velikonočních perníčků, ošetření poranění, správnou techniku čištění zubů.
Odpoledne bylo věnované široké veřejnosti. Žákyně měřily glykemii, krevní tlak, natáčely EKG, informovaly o zásadách správné životosprávy, seznamovaly s prevencí rakoviny prsu a tlustého střeva, prodávaly výrobky pacientů a společně se žákyněmi 1. B měly připravené výrobky z arteterapeutické dílny.

16.06.2019

AIDS

Beseda proběhla na součástech Zdravotnictví, IT a VS.

3. kolo přijímacího řízení 2019

Volná místa na obory Obchodní akademie a Ekonomického lycea.

10.05.2019

"Nehodou to začíná."

Žáci součásti IT+VS a Zdravotnictví se zúčastnili preventivního programu.

Zájezd do Wachau

Studenti součástí IT-VS a Zdravotnictví navštívili 30.4. údolí Wachau v Rakousku.

28.03.2019

Celoškolní matematická soutěž...