Den otevřených dveří v Nemocnici Nový jičín a.s.

Dne 12. 4. 2012 se žákyně 3. B podílely na Dni otevřených dveří a Dni zdraví konané Novojičínskou nemocnicí. Žákyně společně s vyučujícími odborné praxe připravily zajímavý dopolední program určený dětem z mateřských škol. Děti si mohly vyzkoušet zdobení velikonočních perníčků, ošetření poranění, správnou techniku čištění zubů.
Odpoledne bylo věnované široké veřejnosti. Žákyně měřily glykemii, krevní tlak, natáčely EKG, informovaly o zásadách správné životosprávy, seznamovaly s prevencí rakoviny prsu a tlustého střeva, prodávaly výrobky pacientů a společně se žákyněmi 1. B měly připravené výrobky z arteterapeutické dílny.

19.10.2021

Konference projektu ICT a digitální technika

Odkaz na zdrojové soubory, prezentaci.

07.10.2021

Den otevřených dveří 2021

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční v pátek a sobotu  3. a 4. prosince 2021.

28.09.2021

Cykloturistický kurz studentů součástí IT, VS a Zdravotnictví

Týden 20.-24.9. strávili studenti sportem a aktivitami v přírodě.

17.08.2021

Cena stravného ve školní jídelně N. Jičín