Sportovní akce ZDR

Páté místo v republice pro Mendelovu střední školu

Ve dnech 24. – 25. 3. se v Liberci konalo celorepublikové finále středních škol ve volejbale.

Lyžařský výcvik prvních ročníků zdravotnické součásti

Ve dnech 16.-20. 2. 2015 se uskutečnil lyžařský kurz prvních ročníků zdravotnické součásti Mendelovy střední školy Nový Jičín, oborů zdravotnický asistent a zdravotnické lyceum.

Mendelova střední škola nenašla v kraji volejbalového přemožitele

Školní volejbalová družstva děvčat i chlapců zvítězila v krajském finále střední škol.

V okresním finále volejbalu se dařilo našim děvčatům a chlapcům

Dne 14.1.2015 se uskutečnilo na novojičínské hale ABC okresní finále volejbalu dívek a chlapců.

Okresní finále v přespolním běhu

Ve středu 1.10.2014 proběhlo v okolí skokanských můstků ve Frenštátě pod Radhoštěm okresní finále v přespolním běhu. Naši školu reprezentovalo družstvo dívek.

Druhé místo v krajském finále chlapců ve volejbale

Dne 25. 3. 2014 proběhlo ve Frýdku-Místku krajské finále volejbalu chlapců.

Volejbalistky i volejbalisté vítězi okresního finále

14.2. 2014 se v Novém Jičíně uskutečnilo okresní finále středních škol ve volejbale.

Kurz zimních sportů součásti zdravotnictví - Kyčerka 2014

Ve dnech 16.–21.2. 2014 uskutečnila zdravotnická součást kurz zimních sportů ve Velkých Karlovicích.

Okresní finále ve florbalu dívek

Ve středu 4. 12. 2013 se v Odrách odehrálo okresní finále florbalu dívek.

Výhra našich volejbalistů v krajském finále

Po vyhraném okresním kole středoškolských volejbalových her, postoupili chlapci Mendelovy střední školy, Nový Jičín, p. o. do krajského finále do Opavy, které se uskutečnilo 12. 4. 2012.

Přijímací řízení Zdravotnictví

03.04.2020

Moravské hrady a zámky

Pokud Vás trápí, že v dnešním čase karantény nemůžete cestovat a poznávat krásy naší vlasti, podívejte se na tuto on-line publikaci Moravských hradů a zámků. Najdete zde nejen jedinečné letecké snímky, ale i zmínku o naší škole :-) https://www.cbs-cesko.cz/kniha/moravske-hrady-a-zamky-z-nebe/

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

30.03.2020

On-line výuka na meet.google.com - 1000x

Při on-line výuce se nám podařilo dnes docílit videokonference s číslem 1000!

11.03.2020

Scrabble v angličtině

V úterý 10. 3. proběhla celoškolní soutěž v anglické verzi hry Scrabble

03.03.2020