Dietologie

Jeho hlavní náplní je seznámit studenty se zásadami zdravého stravování, i se surovinami, které jsou již zapomenuté, či méně známé. To se děje jednak prakticky, kdy v hodinách zaměřených na určitou oblast, vaří i určitý pokrm, který mají možnost ochutnat.

Snahou je pochopit jak důležité je pravidelné stravování, a co se v těle děje, pokud tomu tak není. Také u některých pokrmů vypočítávají energetickou hodnotu a porovnávají je z    hlediska nutričních hodnot s pokrmy, které běžně konzumují.

V rámci dietologie navštěvujeme již tradičně obchod se zdravou výživou „Daniela“.

Autor: Mgr. Milada Pěchová

22.08.2018

Školní jídelna - zahájení provozu

Provoz školní jídelny po rekonstrukci elektro rozvodů a vzduchotechniky.

01.08.2018

Mezinárodní soutěž ICT pro zvýšení kvality středoškolského vzdělání - poslední setkání

Ve dnech 27. – 29. července 2018 jsme navštívili naše partnery z Noweho Targu v Polsku.

27.06.2018

Good bye, Vandana!

Rodilá mluvčí z USA se vrátila domů.

Školní jídelna - 1. ročníky 2018/2019

informace pro žáky a zákonné zástupce

Návrat studentů ze stáží

Studenti letos vycestovali do šesti zemí.