Přednáška o asistované reprodukci

Na zdravotnické sekci proběhly v únoru a v březnu 4 odborné přednášky o asistované reprodukci, které byly určeny studentům 4. ročníků oboru zdravotnický asistent a zdravotnické lyceum.

Přednášející byla studentka 3. ročníku zdravotnického lycea Alice Krumpolcová, která toto téma zpracovává i v rámci středoškolské odborné činnosti.

Studentka přítomné spolužáky seznámila formou powerpointové prezentace s metodami asistované reprodukce a referovala i o přední české klinice, na které mohla stážovat a přihlížet samotné asistované reprodukci.
Přednáška se setkala u studentů s příznivým ohlasem.

Autor: Miroslava Hermanová

18.11.2020

6000 Meetů od zahájení distanční výuky

K 17. listopadu bylo na naší škole od zahájení distanční výuky vytvořeno přesně 6000 Google Meets.

18.11.2020

Setkání s velvyslancem

Žáci naší školy pohovořili online s velvyslancem USA.

29.09.2020

Třetí místo ve finále Prezentiády

Zdeňka Hýnarová a Alena Malá, studentky třetích ročníků zdravotnických oborů, vybojovaly ve finále Prezentiády skvělé třetí místo!

16.09.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost

Dne 2.října 2020 se uskuteční odborná konference k 70. výročí založení zdravotnické školy na téma "Nové vize zdraví pro současnost"