Přednáška o asistované reprodukci

Na zdravotnické sekci proběhly v únoru a v březnu 4 odborné přednášky o asistované reprodukci, které byly určeny studentům 4. ročníků oboru zdravotnický asistent a zdravotnické lyceum.

Přednášející byla studentka 3. ročníku zdravotnického lycea Alice Krumpolcová, která toto téma zpracovává i v rámci středoškolské odborné činnosti.

Studentka přítomné spolužáky seznámila formou powerpointové prezentace s metodami asistované reprodukce a referovala i o přední české klinice, na které mohla stážovat a přihlížet samotné asistované reprodukci.
Přednáška se setkala u studentů s příznivým ohlasem.

Autor: Miroslava Hermanová

2. kolo přijímacího řízení 2019

Vyhlašujeme  2. kolo přijímacího řízení

10.05.2019

"Nehodou to začíná."

Žáci součásti IT+VS a Zdravotnictví se zúčastnili preventivního programu.

Zájezd do Wachau

Studenti součástí IT-VS a Zdravotnictví navštívili 30.4. údolí Wachau v Rakousku.

28.03.2019

Celoškolní matematická soutěž...

...proběhla 20.2.

Turnaj ve Scrabble a úspěch v oblastním kole