Celoškolní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Dne 15. 1. 2014 proběhlo na součásti zdravotnictví celoškolní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Společná komise ve složení Mgr. Svatava Olbrechtová, Ing. Olga Galiová a Mgr. Hana Bártková vybírala celkem z 12 soutěžících, kteří se pokoušeli uspět co nejlépe v poslechu, krátkém gramatickém testu a ústní části. Úroveň byla vysoká a rozhodování proto nebylo snadné.

Ze všech účastníků nejvíce vyrovnaný výkon podala Kristýna Hrnčárková, následovaná Jiřím Tomanem (oba Obchodní akademie). Trojici nejúspěšnějších uzavřela po výborném ústním projevu Kateřina Geryková, studentka oboru Informační technologie.

Oceněným blahopřejeme, Kristýně Hrnčárkové, která bude naši školu reprezentovat v okresním kole, přejeme mnoho úspěchů a všem ostatním děkujeme za účast i svědomitý přístup k soutěži.

Autorky: Mgr. Hana Bártková, Mgr. Renáta Glogovská

16.07.2019

Mládež kraji

Možnost pro mládež Nového Jičína získat peníze na projekt (do 31.08.2019!)

25.06.2019

Daruj krev, daruješ život - červen 2019

Dne 17. 6. 2019 se již posedmnácté vydali studenti a učitelé do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě Porubě darovat drahocenné tekutiny.

16.06.2019

AIDS

Beseda proběhla na součástech Zdravotnictví, IT a VS.

3. kolo přijímacího řízení 2019

Volná místa na obory Obchodní akademie a Ekonomického lycea.

10.05.2019

"Nehodou to začíná."

Žáci součásti IT+VS a Zdravotnictví se zúčastnili preventivního programu.