Celoškolní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Dne 15. 1. 2014 proběhlo na součásti zdravotnictví celoškolní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Společná komise ve složení Mgr. Svatava Olbrechtová, Ing. Olga Galiová a Mgr. Hana Bártková vybírala celkem z 12 soutěžících, kteří se pokoušeli uspět co nejlépe v poslechu, krátkém gramatickém testu a ústní části. Úroveň byla vysoká a rozhodování proto nebylo snadné.

Ze všech účastníků nejvíce vyrovnaný výkon podala Kristýna Hrnčárková, následovaná Jiřím Tomanem (oba Obchodní akademie). Trojici nejúspěšnějších uzavřela po výborném ústním projevu Kateřina Geryková, studentka oboru Informační technologie.

Oceněným blahopřejeme, Kristýně Hrnčárkové, která bude naši školu reprezentovat v okresním kole, přejeme mnoho úspěchů a všem ostatním děkujeme za účast i svědomitý přístup k soutěži.

Autorky: Mgr. Hana Bártková, Mgr. Renáta Glogovská

03.04.2020

Moravské hrady a zámky

Pokud Vás trápí, že v dnešním čase karantény nemůžete cestovat a poznávat krásy naší vlasti, podívejte se na tuto on-line publikaci Moravských hradů a zámků. Najdete zde nejen jedinečné letecké snímky, ale i zmínku o naší škole :-) https://www.cbs-cesko.cz/kniha/moravske-hrady-a-zamky-z-nebe/

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

30.03.2020

On-line výuka na meet.google.com - 1000x

Při on-line výuce se nám podařilo dnes docílit videokonference s číslem 1000!

11.03.2020

Scrabble v angličtině

V úterý 10. 3. proběhla celoškolní soutěž v anglické verzi hry Scrabble

03.03.2020