Celoškolní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Dne 15. 1. 2014 proběhlo na součásti zdravotnictví celoškolní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Společná komise ve složení Mgr. Svatava Olbrechtová, Ing. Olga Galiová a Mgr. Hana Bártková vybírala celkem z 12 soutěžících, kteří se pokoušeli uspět co nejlépe v poslechu, krátkém gramatickém testu a ústní části. Úroveň byla vysoká a rozhodování proto nebylo snadné.

Ze všech účastníků nejvíce vyrovnaný výkon podala Kristýna Hrnčárková, následovaná Jiřím Tomanem (oba Obchodní akademie). Trojici nejúspěšnějších uzavřela po výborném ústním projevu Kateřina Geryková, studentka oboru Informační technologie.

Oceněným blahopřejeme, Kristýně Hrnčárkové, která bude naši školu reprezentovat v okresním kole, přejeme mnoho úspěchů a všem ostatním děkujeme za účast i svědomitý přístup k soutěži.

Autorky: Mgr. Hana Bártková, Mgr. Renáta Glogovská

28.01.2020

Den otevřených dveří 2020

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční ve středu 29.1.2020 v době od 13:00 do 17:00.

17.01.2020

Okresní finále ve florbalu dívek 2020

Úspěch dívčího družstva v Odrách.

18.12.2019

Daruj krev – daruješ život - Zdravotnická součást MSŠ

Daruj krev – daruješ život -  Zdravotnická součást MSŠ V úterý 17. prosince 2019 se studenti třetích a čtvrtých ročníků vydali darovat krev do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě - Porubě.

11.12.2019

KB Challenge cup - dívky

28. listopadu se děvčata zúčastnily turnaje v Ostravě.

30.11.2019

Úspěch našich florbalistů

Tým chlapců z Mendelovy střední školy Nový Jičín ovládl okresní kolo KB Challenge