Celostátní soutěž v první pomoci Brno 2015

Ve dnech 15. a 16. června 2015 se studenti součásti zdravotnictví zúčastnili celostátní soutěže v první pomoci.

Tak, jako tradičně, i letos jsme se zúčastnili soutěže v první pomoci. Naši školu reprezentovala dvě družstva.

První družstvo (zkušenější):

Veronika Liďáková a Lucie Klusová - 3. ZL, které doplňovala Klára Jurošková ze 2. ZA.

Mladší družstvo - letos v soutěži poprvé:

Johana Cachnínová, Hana Jamborová - 1. ZL, doplňovala je Kristýna Martináková ze 2. ZL.

Naše studentky obsadily krásné 12. a 14. místo, z celkového počtu 25 družstev.

Studentkám děkujeme za účast a reprezentaci školy.

Autor: Mgr. Petra Janičková

03.04.2020

Moravské hrady a zámky

Pokud Vás trápí, že v dnešním čase karantény nemůžete cestovat a poznávat krásy naší vlasti, podívejte se na tuto on-line publikaci Moravských hradů a zámků. Najdete zde nejen jedinečné letecké snímky, ale i zmínku o naší škole :-) https://www.cbs-cesko.cz/kniha/moravske-hrady-a-zamky-z-nebe/

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

30.03.2020

On-line výuka na meet.google.com - 1000x

Při on-line výuce se nám podařilo dnes docílit videokonference s číslem 1000!

11.03.2020

Scrabble v angličtině

V úterý 10. 3. proběhla celoškolní soutěž v anglické verzi hry Scrabble

03.03.2020