Krajské kolo středoškolské odborné činnosti

Dne 14. 5. 2012 se na Vysoké škole Báňské v Ostravě konalo krajské kolo středoškolské odborné činnosti, kterého se zúčastnili studenti zdravotnické sekce. V této soutěži dosáhli velmi pěkných výsledků.

Studentka Alice Krumpolcová obsadila v oboru biologie s prací Asistovaná reprodukce 1. místo a postupuje do celostátního kola, které se uskuteční ve dnech 15.-17. června v Kutné Hoře.

V oboru zdravotnictví se studentka Alena Tomšů s prací Prevence zubního kazu u dětí na 1. stupni základní školy umístila na 3. místě.

V oboru pedagogika, psychologie obsadili studenti Markéta Kovačíková a Patrik Kouba s prací Problematika bezdomovectví 3. místo.

Všem našim studentům gratulujeme za vynikající úspěchy a reprezentaci naší školy.

Autor: Mgr. Miroslava Hermanová

2. kolo přijímacího řízení 2019

Vyhlašujeme  2. kolo přijímacího řízení

10.05.2019

"Nehodou to začíná."

Žáci součásti IT+VS a Zdravotnictví se zúčastnili preventivního programu.

Zájezd do Wachau

Studenti součástí IT-VS a Zdravotnictví navštívili 30.4. údolí Wachau v Rakousku.

28.03.2019

Celoškolní matematická soutěž...

...proběhla 20.2.

Turnaj ve Scrabble a úspěch v oblastním kole