Krajské kolo středoškolské odborné činnosti

Dne 14. 5. 2012 se na Vysoké škole Báňské v Ostravě konalo krajské kolo středoškolské odborné činnosti, kterého se zúčastnili studenti zdravotnické sekce. V této soutěži dosáhli velmi pěkných výsledků.

Studentka Alice Krumpolcová obsadila v oboru biologie s prací Asistovaná reprodukce 1. místo a postupuje do celostátního kola, které se uskuteční ve dnech 15.-17. června v Kutné Hoře.

V oboru zdravotnictví se studentka Alena Tomšů s prací Prevence zubního kazu u dětí na 1. stupni základní školy umístila na 3. místě.

V oboru pedagogika, psychologie obsadili studenti Markéta Kovačíková a Patrik Kouba s prací Problematika bezdomovectví 3. místo.

Všem našim studentům gratulujeme za vynikající úspěchy a reprezentaci naší školy.

Autor: Mgr. Miroslava Hermanová

03.04.2020

Moravské hrady a zámky

Pokud Vás trápí, že v dnešním čase karantény nemůžete cestovat a poznávat krásy naší vlasti, podívejte se na tuto on-line publikaci Moravských hradů a zámků. Najdete zde nejen jedinečné letecké snímky, ale i zmínku o naší škole :-) https://www.cbs-cesko.cz/kniha/moravske-hrady-a-zamky-z-nebe/

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

30.03.2020

On-line výuka na meet.google.com - 1000x

Při on-line výuce se nám podařilo dnes docílit videokonference s číslem 1000!

11.03.2020

Scrabble v angličtině

V úterý 10. 3. proběhla celoškolní soutěž v anglické verzi hry Scrabble

03.03.2020