Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce 2016

Dne 26. ledna 2016 proběhlo na MSŠ, součást zdravotnictví, školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce, kterou tvořila část poslechová a následně ústní. Soutěže se účastnilo 7 studentek z 1. až 3. ročníku.

Ze všech soutěžících nejvíce vyrovnaný výkon podala studentka druhého ročníku zdravotnického lycea Hana Hubová, následovaná svou spolužačkou Klárou Jančoškovou. Trojici nejúspěšnějších uzavřela Magda Zemánková, studentka druhého ročníku oboru zdravotnický asistent.

Soutěž ukázala, že i studenti nižších ročníků ovládají anglický jazyk na výborné úrovni a mohou tak být inspirací pro starší spolužáky.

Oceněným blahopřejeme, Hance Hubové, která bude naši školu dne 11. 2. 2016 reprezentovat v okresním kole, přejeme mnoho úspěchů a všem ostatním děkujeme za účast i svědomitý přístup k soutěži.

Mgr. Hana Bártková a Mgr. Kateřina Klevarová
organizátorky soutěže

19.10.2021

Konference projektu ICT a digitální technika

Odkaz na zdrojové soubory, prezentaci.

07.10.2021

Den otevřených dveří 2021

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční v pátek a sobotu  3. a 4. prosince 2021.

28.09.2021

Cykloturistický kurz studentů součástí IT, VS a Zdravotnictví

Týden 20.-24.9. strávili studenti sportem a aktivitami v přírodě.

17.08.2021

Cena stravného ve školní jídelně N. Jičín