Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce 2016

Dne 26. ledna 2016 proběhlo na MSŠ, součást zdravotnictví, školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce, kterou tvořila část poslechová a následně ústní. Soutěže se účastnilo 7 studentek z 1. až 3. ročníku.

Ze všech soutěžících nejvíce vyrovnaný výkon podala studentka druhého ročníku zdravotnického lycea Hana Hubová, následovaná svou spolužačkou Klárou Jančoškovou. Trojici nejúspěšnějších uzavřela Magda Zemánková, studentka druhého ročníku oboru zdravotnický asistent.

Soutěž ukázala, že i studenti nižších ročníků ovládají anglický jazyk na výborné úrovni a mohou tak být inspirací pro starší spolužáky.

Oceněným blahopřejeme, Hance Hubové, která bude naši školu dne 11. 2. 2016 reprezentovat v okresním kole, přejeme mnoho úspěchů a všem ostatním děkujeme za účast i svědomitý přístup k soutěži.

Mgr. Hana Bártková a Mgr. Kateřina Klevarová
organizátorky soutěže

18.11.2020

6000 Meetů od zahájení distanční výuky

K 17. listopadu bylo na naší škole od zahájení distanční výuky vytvořeno přesně 6000 Google Meets.

18.11.2020

Setkání s velvyslancem

Žáci naší školy pohovořili online s velvyslancem USA.

29.09.2020

Třetí místo ve finále Prezentiády

Zdeňka Hýnarová a Alena Malá, studentky třetích ročníků zdravotnických oborů, vybojovaly ve finále Prezentiády skvělé třetí místo!

16.09.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost

Dne 2.října 2020 se uskuteční odborná konference k 70. výročí založení zdravotnické školy na téma "Nové vize zdraví pro současnost"