Školní kolo konverzační soutěže v angličtině 2017

Dne 28. 11. 2017 se na zdravotnické součásti MSŠ konalo školní kolo konverzační soutěže v angličtině.

Zúčastnilo se jí celkem 14 studentů z prvních až třetích ročníků a

1. místo obsadil Martin Bolek (ZL1),

na 2. místě byla Eliška Theimerová (ZL2) a

3. skončila Veronika Tinková (ZL3).

Tito tři pak postoupili do celoškolního kola na naší součásti v Šenově, které se uskutečnilo 14. 12. 2017. Tam se Eliška Theimerová umístila na 1. místě a postupuje do okresního kola. Veronika Tinková získala stříbro. Všem zúčastněným děkujeme a oceněným gratulujeme!

Autor: Mgr. Kateřina Klevarová

03.04.2020

Moravské hrady a zámky

Pokud Vás trápí, že v dnešním čase karantény nemůžete cestovat a poznávat krásy naší vlasti, podívejte se na tuto on-line publikaci Moravských hradů a zámků. Najdete zde nejen jedinečné letecké snímky, ale i zmínku o naší škole :-) https://www.cbs-cesko.cz/kniha/moravske-hrady-a-zamky-z-nebe/

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

30.03.2020

On-line výuka na meet.google.com - 1000x

Při on-line výuce se nám podařilo dnes docílit videokonference s číslem 1000!

11.03.2020

Scrabble v angličtině

V úterý 10. 3. proběhla celoškolní soutěž v anglické verzi hry Scrabble

03.03.2020