Soutěž kazuistik ve Zlíně

Každoročně se zúčastňujeme celostátního klání odborných kazuistik na Zdravotnické škole ve Zlíně. Jde o soutěž odborně zpracovaných ošetřovatelských kazuistik. Žák vypracuje přesný postup a zhodnocení ošetřovatelské péče o nemocného s diagnózou, kterou si sám zvolí. Vychází z konkrétního případu, se kterým se na odborné praxi setkal.

Soutěží žáci 3. a 4. ročníků oboru Zdravotnický asistent. Žák představí v soutěži svou písemnou i PowerPointovou prezentaci a tu veřejně obhajuje.

Příprava do jakékoliv soutěže tohoto typu vyžaduje obětovat spoustu osobního volna. Děkujeme touto cestou všem žákům naší školy a jejich učitelům za jejich práci a úspěchy, kterých dosáhli.

Dne 14. 3. 2011 se studentky 4. ročníku oboru Zdravotnický asistent Laura Ftáčníková a Jana Šteinigerová zúčastnily VIII. ročníku festivalu ošetřovatelských kasuistik, který pořádá SZŠ a VOŠZ Zlín. Se svojí  kasuistikou "Ošetřování klienta s urostomií" skončily na pěkném 6. místě z 19 soutěžících. Za úspěšnou reprezentaci školy studentkám děkujeme a blahopřejeme k pěknému umístění.

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

30.03.2020

On-line výuka na meet.google.com - 1000x

Při on-line výuce se nám podařilo dnes docílit videokonference s číslem 1000!

11.03.2020

Scrabble v angličtině

V úterý 10. 3. proběhla celoškolní soutěž v anglické verzi hry Scrabble

03.03.2020