Soutěž kazuistik ve Zlíně

Každoročně se zúčastňujeme celostátního klání odborných kazuistik na Zdravotnické škole ve Zlíně. Jde o soutěž odborně zpracovaných ošetřovatelských kazuistik. Žák vypracuje přesný postup a zhodnocení ošetřovatelské péče o nemocného s diagnózou, kterou si sám zvolí. Vychází z konkrétního případu, se kterým se na odborné praxi setkal.

Soutěží žáci 3. a 4. ročníků oboru Zdravotnický asistent. Žák představí v soutěži svou písemnou i PowerPointovou prezentaci a tu veřejně obhajuje.

Příprava do jakékoliv soutěže tohoto typu vyžaduje obětovat spoustu osobního volna. Děkujeme touto cestou všem žákům naší školy a jejich učitelům za jejich práci a úspěchy, kterých dosáhli.

Dne 14. 3. 2011 se studentky 4. ročníku oboru Zdravotnický asistent Laura Ftáčníková a Jana Šteinigerová zúčastnily VIII. ročníku festivalu ošetřovatelských kasuistik, který pořádá SZŠ a VOŠZ Zlín. Se svojí  kasuistikou "Ošetřování klienta s urostomií" skončily na pěkném 6. místě z 19 soutěžících. Za úspěšnou reprezentaci školy studentkám děkujeme a blahopřejeme k pěknému umístění.

19.10.2021

Konference projektu ICT a digitální technika

Odkaz na zdrojové soubory, prezentaci.

07.10.2021

Den otevřených dveří 2021

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční v pátek a sobotu  3. a 4. prosince 2021.

28.09.2021

Cykloturistický kurz studentů součástí IT, VS a Zdravotnictví

Týden 20.-24.9. strávili studenti sportem a aktivitami v přírodě.

17.08.2021

Cena stravného ve školní jídelně N. Jičín