Soutěž kazuistik ve Zlíně

Každoročně se zúčastňujeme celostátního klání odborných kazuistik na Zdravotnické škole ve Zlíně. Jde o soutěž odborně zpracovaných ošetřovatelských kazuistik. Žák vypracuje přesný postup a zhodnocení ošetřovatelské péče o nemocného s diagnózou, kterou si sám zvolí. Vychází z konkrétního případu, se kterým se na odborné praxi setkal.

Soutěží žáci 3. a 4. ročníků oboru Zdravotnický asistent. Žák představí v soutěži svou písemnou i PowerPointovou prezentaci a tu veřejně obhajuje.

Příprava do jakékoliv soutěže tohoto typu vyžaduje obětovat spoustu osobního volna. Děkujeme touto cestou všem žákům naší školy a jejich učitelům za jejich práci a úspěchy, kterých dosáhli.

Dne 14. 3. 2011 se studentky 4. ročníku oboru Zdravotnický asistent Laura Ftáčníková a Jana Šteinigerová zúčastnily VIII. ročníku festivalu ošetřovatelských kasuistik, který pořádá SZŠ a VOŠZ Zlín. Se svojí  kasuistikou "Ošetřování klienta s urostomií" skončily na pěkném 6. místě z 19 soutěžících. Za úspěšnou reprezentaci školy studentkám děkujeme a blahopřejeme k pěknému umístění.

16.06.2019

AIDS

Beseda proběhla na součástech Zdravotnictví, IT a VS.

3. kolo přijímacího řízení 2019

Volná místa na obory Obchodní akademie a Ekonomického lycea.

10.05.2019

"Nehodou to začíná."

Žáci součásti IT+VS a Zdravotnictví se zúčastnili preventivního programu.

Zájezd do Wachau

Studenti součástí IT-VS a Zdravotnictví navštívili 30.4. údolí Wachau v Rakousku.

28.03.2019

Celoškolní matematická soutěž...