Soutěž kazuistik Zlín 2013

Dne 6. března 2013 proběhl v aule SZŠ a VOZŠ Zlín devátý ročník ošetřovatelských kazuistik pod názvem "Moje nejzajímavější kazuistika". Zúčastnili se jí již po několikáté také studenti zdravotnické součásti Mendelovy střední školy v Novém Jičíně.

Do soutěže se přihlásilo celkem deset zdravotnických škol z celé Moravy s osmnácti kazuistikami. Studentky Mendelovy střední školy Kateřina Šmotková, Alžběta Najvarová a Silvie Kalafusová zde prezentovaly dvě kazuistiky týkající se nemocných s urologickými onemocněními.

Silvie Kalafusová se umístila na šestém místě a Kateřina Šmotková s Alžbětou Najvarovou získaly osmé místo. Studenti byli hodnoceni odbornou porotou z řad odborníků z praxe. Práce děvčatům napomohla k prohloubení odborných znalostí získaných na praxi v nemocnici v Novém Jičíně. Všechny vytvořené práce poslouží také jako studijní materiál pro odbornou výuku na zdravotnických školách.

Autor: Mgr. Radmila Vrbková

06.03.2021

ENGLISH SPEAKING CONTEST

5. března proběhla na součásti IT a VS soutěž v anglické konverzaci

18.11.2020

6000 Meetů od zahájení distanční výuky

K 17. listopadu bylo na naší škole od zahájení distanční výuky vytvořeno přesně 6000 Google Meets.

18.11.2020

Setkání s velvyslancem

Žáci naší školy pohovořili online s velvyslancem USA.

29.09.2020

Třetí místo ve finále Prezentiády

Zdeňka Hýnarová a Alena Malá, studentky třetích ročníků zdravotnických oborů, vybojovaly ve finále Prezentiády skvělé třetí místo!