Soutěž kazuistik Zlín 2013

Dne 6. března 2013 proběhl v aule SZŠ a VOZŠ Zlín devátý ročník ošetřovatelských kazuistik pod názvem "Moje nejzajímavější kazuistika". Zúčastnili se jí již po několikáté také studenti zdravotnické součásti Mendelovy střední školy v Novém Jičíně.

Do soutěže se přihlásilo celkem deset zdravotnických škol z celé Moravy s osmnácti kazuistikami. Studentky Mendelovy střední školy Kateřina Šmotková, Alžběta Najvarová a Silvie Kalafusová zde prezentovaly dvě kazuistiky týkající se nemocných s urologickými onemocněními.

Silvie Kalafusová se umístila na šestém místě a Kateřina Šmotková s Alžbětou Najvarovou získaly osmé místo. Studenti byli hodnoceni odbornou porotou z řad odborníků z praxe. Práce děvčatům napomohla k prohloubení odborných znalostí získaných na praxi v nemocnici v Novém Jičíně. Všechny vytvořené práce poslouží také jako studijní materiál pro odbornou výuku na zdravotnických školách.

Autor: Mgr. Radmila Vrbková

28.01.2020

Den otevřených dveří 2020

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční ve středu 29.1.2020 v době od 13:00 do 17:00.

17.01.2020

Okresní finále ve florbalu dívek 2020

Úspěch dívčího družstva v Odrách.

18.12.2019

Daruj krev – daruješ život - Zdravotnická součást MSŠ

Daruj krev – daruješ život -  Zdravotnická součást MSŠ V úterý 17. prosince 2019 se studenti třetích a čtvrtých ročníků vydali darovat krev do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě - Porubě.

11.12.2019

KB Challenge cup - dívky

28. listopadu se děvčata zúčastnily turnaje v Ostravě.

30.11.2019

Úspěch našich florbalistů

Tým chlapců z Mendelovy střední školy Nový Jičín ovládl okresní kolo KB Challenge