Soutěž první pomoci v Jihlavě 2015

Ve dnech 17.–18. června jsme se zúčastnili 21. ročníku mezinárodní soutěže první pomoci v Jihlavě.

Soutěž se konala v kempu Mladé Bříště. Naši školu reprezentovala Viktorie Káňová, Lucie Romaňáková a Tereza Zajícová z 1. ZL, v čele s velitelem družstva Danielem Máchou z 2. ZL.

Ve velké konkurenci 35 týmů jsme obsadili pěkné 14. místo. Profesionální záchranáři v roli rozhodčích na jednotlivých stanovištích ocenili kvalitu ošetření, případné nedostatky prodiskutovali hned na místě - tato zpětná vazba byla pro nás velmi přínosná.

Zajímavým zpestřením a příjemným překvapením od pořadatelů bylo přistání a prohlídka vrtulníku letecké záchranné služby.

Děkuji studentům za účast a vzornou reprezentaci školy.

Autor: Mgr. Lenka Solanská

18.11.2020

6000 Meetů od zahájení distanční výuky

K 17. listopadu bylo na naší škole od zahájení distanční výuky vytvořeno přesně 6000 Google Meets.

18.11.2020

Setkání s velvyslancem

Žáci naší školy pohovořili online s velvyslancem USA.

29.09.2020

Třetí místo ve finále Prezentiády

Zdeňka Hýnarová a Alena Malá, studentky třetích ročníků zdravotnických oborů, vybojovaly ve finále Prezentiády skvělé třetí místo!

16.09.2020

Odborná konference - Nové vize zdraví pro současnost

Dne 2.října 2020 se uskuteční odborná konference k 70. výročí založení zdravotnické školy na téma "Nové vize zdraví pro současnost"