Stop kyberšikaně

Studenti 1. B obor zdravotnický asistent Dominik Petrželka, Martin Orság, Tomáš Pecold, Kateřina Fialová, Renáta Beilnerová, Helena Nguyen, Tereza Malchárková, Lucie Brestovanská, Barbora Rubínová a Vojtěch Pavelka, se zúčastnili celorepublikové soutěže s názvem Stop kyberšikaně, kterou vyhlásila společnost Sodatsw. Studenti vytvořili komiks „I slova mohou ranit“, který odborná porota ocenila stupněm nejvyšším - 1. místem. Všem našim studentům blahopřejeme k úspěchu.

Více se k tomuto tématu můžete dovědět na níže uvedené stránce.

Autor: Mgr. Miroslava Hermanová

3. kolo přijímacího řízení 2019

Volná místa na obory Obchodní akademie a Ekonomického lycea.

10.05.2019

"Nehodou to začíná."

Žáci součásti IT+VS a Zdravotnictví se zúčastnili preventivního programu.

Zájezd do Wachau

Studenti součástí IT-VS a Zdravotnictví navštívili 30.4. údolí Wachau v Rakousku.

28.03.2019

Celoškolní matematická soutěž...

...proběhla 20.2.

Turnaj ve Scrabble a úspěch v oblastním kole