Stop kyberšikaně

Studenti 1. B obor zdravotnický asistent Dominik Petrželka, Martin Orság, Tomáš Pecold, Kateřina Fialová, Renáta Beilnerová, Helena Nguyen, Tereza Malchárková, Lucie Brestovanská, Barbora Rubínová a Vojtěch Pavelka, se zúčastnili celorepublikové soutěže s názvem Stop kyberšikaně, kterou vyhlásila společnost Sodatsw. Studenti vytvořili komiks „I slova mohou ranit“, který odborná porota ocenila stupněm nejvyšším - 1. místem. Všem našim studentům blahopřejeme k úspěchu.

Více se k tomuto tématu můžete dovědět na níže uvedené stránce.

Autor: Mgr. Miroslava Hermanová

16.07.2019

Mládež kraji

Možnost pro mládež Nového Jičína získat peníze na projekt (do 31.08.2019!)

25.06.2019

Daruj krev, daruješ život - červen 2019

Dne 17. 6. 2019 se již posedmnácté vydali studenti a učitelé do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě Porubě darovat drahocenné tekutiny.

16.06.2019

AIDS

Beseda proběhla na součástech Zdravotnictví, IT a VS.

3. kolo přijímacího řízení 2019

Volná místa na obory Obchodní akademie a Ekonomického lycea.

10.05.2019

"Nehodou to začíná."

Žáci součásti IT+VS a Zdravotnictví se zúčastnili preventivního programu.