XXI. ročník celostátní soutěže v první pomoci 2016

Další úspěch našich studentů na soutěži v první pomoci

Ve dnech 13.-14. 6. 2016 se v Brně uskutečnil již XXI. ročník celostátní soutěže v první pomoci. Naši školu reprezentovala dvě družstva.

Velice dobře si vedlo družstvo lyceistů v čele se zkušenou kapitánkou Hankou Jamborovou, které v silné konkurenci obsadilo krásné 5. místo. Družstvo asistentů vedeno kapitánkou Klárou Juroškovou se taktéž neztratilo a v konečné tabulce obsadilo 18. místo.

Všem studentům velmi děkuji.

Autor: Mgr. Martina Lacková

03.04.2020

Moravské hrady a zámky

Pokud Vás trápí, že v dnešním čase karantény nemůžete cestovat a poznávat krásy naší vlasti, podívejte se na tuto on-line publikaci Moravských hradů a zámků. Najdete zde nejen jedinečné letecké snímky, ale i zmínku o naší škole :-) https://www.cbs-cesko.cz/kniha/moravske-hrady-a-zamky-z-nebe/

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

30.03.2020

On-line výuka na meet.google.com - 1000x

Při on-line výuce se nám podařilo dnes docílit videokonference s číslem 1000!

11.03.2020

Scrabble v angličtině

V úterý 10. 3. proběhla celoškolní soutěž v anglické verzi hry Scrabble

03.03.2020