Okresní finále v přespolním běhu

Závody probíhaly ve velmi těžkých podmínkách, které byly způsobeny vytrvalým deštěm. Terén byl proto velmi náročný, zejména kvůli rozbahněnému povrchu tratě. Přesto děvčata zabojovala a jako družstvo vyběhala pro naši školu konečné druhé místo. V pořadí jednotlivkyň zazářila Zuzka Piskořová, která doběhla celkově na krásném třetím místě.
Naši školu reprezentovalo družstvo dívek ve složení: Zuzana Piskořová, Michaela Broskevičová, Michaela Marčišovská, Patricie Pěrkusovová a Jana Máchová.
Všechna děvčata zaslouží za reprezentaci školy v drsných podmínkách velkou pochvalu a na příští rok budeme doufat, že počasí už vyjde lépe.

Ivana Marková

předchozíZpět do galerie

Zvětšit

22.08.2018

Školní jídelna - zahájení provozu

Provoz školní jídelny po rekonstrukci elektro rozvodů a vzduchotechniky.

01.08.2018

Mezinárodní soutěž ICT pro zvýšení kvality středoškolského vzdělání - poslední setkání

Ve dnech 27. – 29. července 2018 jsme navštívili naše partnery z Noweho Targu v Polsku.

27.06.2018

Good bye, Vandana!

Rodilá mluvčí z USA se vrátila domů.

Školní jídelna - 1. ročníky 2018/2019

informace pro žáky a zákonné zástupce

Návrat studentů ze stáží

Studenti letos vycestovali do šesti zemí.