Okresní finále ve florbalu dívek

Naše děvčata bojovala ve skupině se soupeřkami z Masarykova gymnázia Příbor a ze Střední školy Odry. S jednou výhrou nad SŠ Odry (3:1; góly: 2x Janková, Holubová) a prohrou s gymnáziem Příbor (0:2), skončila děvčata ve skupině na 2. místě.

V semifinále se naše hráčky utkaly s Gymnáziem Mikuláše Koperníka Bílovec, se kterým v řádné hrací době remizovaly 0:0. O vítězství soupeře rozhodly až nájezdy (0:1).

Poslední utkání o třetí místo sehrála děvčata se Střední školou zemědělskou a technickou Nový Jičín. Od začátku se vyvíjelo utkání lépe pro nás, bylo poměrně bohaté na góly (Horváthová, Fialová, Janková) a skončilo výhrou Mendelovy střední školy 3:2.

Děvčatům děkujeme za předvedené výkony a reprezentaci školy.

Horní řada zleva: Mrkvová, Gabzdylová, Svobodová, Konečná, Kubjátová, Radová, Kašubová, Horváthová

Dolní řada zleva:  Janková, Holubová, Veřmiřovská, Fialová.

Autor: Mgr. Ivana Marková

16.07.2019

Mládež kraji

Možnost pro mládež Nového Jičína získat peníze na projekt (do 31.08.2019!)

25.06.2019

Daruj krev, daruješ život - červen 2019

Dne 17. 6. 2019 se již posedmnácté vydali studenti a učitelé do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě Porubě darovat drahocenné tekutiny.

16.06.2019

AIDS

Beseda proběhla na součástech Zdravotnictví, IT a VS.

3. kolo přijímacího řízení 2019

Volná místa na obory Obchodní akademie a Ekonomického lycea.

10.05.2019

"Nehodou to začíná."

Žáci součásti IT+VS a Zdravotnictví se zúčastnili preventivního programu.