Okresní finále ve florbalu dívek

Naše děvčata bojovala ve skupině se soupeřkami z Masarykova gymnázia Příbor a ze Střední školy Odry. S jednou výhrou nad SŠ Odry (3:1; góly: 2x Janková, Holubová) a prohrou s gymnáziem Příbor (0:2), skončila děvčata ve skupině na 2. místě.

V semifinále se naše hráčky utkaly s Gymnáziem Mikuláše Koperníka Bílovec, se kterým v řádné hrací době remizovaly 0:0. O vítězství soupeře rozhodly až nájezdy (0:1).

Poslední utkání o třetí místo sehrála děvčata se Střední školou zemědělskou a technickou Nový Jičín. Od začátku se vyvíjelo utkání lépe pro nás, bylo poměrně bohaté na góly (Horváthová, Fialová, Janková) a skončilo výhrou Mendelovy střední školy 3:2.

Děvčatům děkujeme za předvedené výkony a reprezentaci školy.

Horní řada zleva: Mrkvová, Gabzdylová, Svobodová, Konečná, Kubjátová, Radová, Kašubová, Horváthová

Dolní řada zleva:  Janková, Holubová, Veřmiřovská, Fialová.

Autor: Mgr. Ivana Marková

19.10.2021

Konference projektu ICT a digitální technika

Odkaz na zdrojové soubory, prezentaci.

07.10.2021

Den otevřených dveří 2021

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční v pátek a sobotu  3. a 4. prosince 2021.

28.09.2021

Cykloturistický kurz studentů součástí IT, VS a Zdravotnictví

Týden 20.-24.9. strávili studenti sportem a aktivitami v přírodě.

17.08.2021

Cena stravného ve školní jídelně N. Jičín