Okresní finále ve florbalu dívek

Naše děvčata bojovala ve skupině se soupeřkami z Masarykova gymnázia Příbor a ze Střední školy Odry. S jednou výhrou nad SŠ Odry (3:1; góly: 2x Janková, Holubová) a prohrou s gymnáziem Příbor (0:2), skončila děvčata ve skupině na 2. místě.

V semifinále se naše hráčky utkaly s Gymnáziem Mikuláše Koperníka Bílovec, se kterým v řádné hrací době remizovaly 0:0. O vítězství soupeře rozhodly až nájezdy (0:1).

Poslední utkání o třetí místo sehrála děvčata se Střední školou zemědělskou a technickou Nový Jičín. Od začátku se vyvíjelo utkání lépe pro nás, bylo poměrně bohaté na góly (Horváthová, Fialová, Janková) a skončilo výhrou Mendelovy střední školy 3:2.

Děvčatům děkujeme za předvedené výkony a reprezentaci školy.

Horní řada zleva: Mrkvová, Gabzdylová, Svobodová, Konečná, Kubjátová, Radová, Kašubová, Horváthová

Dolní řada zleva:  Janková, Holubová, Veřmiřovská, Fialová.

Autor: Mgr. Ivana Marková

22.08.2018

Školní jídelna - zahájení provozu

Provoz školní jídelny po rekonstrukci elektro rozvodů a vzduchotechniky.

01.08.2018

Mezinárodní soutěž ICT pro zvýšení kvality středoškolského vzdělání - poslední setkání

Ve dnech 27. – 29. července 2018 jsme navštívili naše partnery z Noweho Targu v Polsku.

27.06.2018

Good bye, Vandana!

Rodilá mluvčí z USA se vrátila domů.

Školní jídelna - 1. ročníky 2018/2019

informace pro žáky a zákonné zástupce

Návrat studentů ze stáží

Studenti letos vycestovali do šesti zemí.