Okresní finále ve volejbalu - chlapci

Chlapci z Mendelovy střední školy, Nový Jičín, p. o. se zúčastnili okresního kola ve volejbalu, které proběhlo 29. 3. 2012 na hale ABC v Novém Jičíně.

Tento turnaj organizovala naše škola pod vedením pana učitele Lebeděva. Školní tým byl složen z hráčů všech tří součástí v čele s kapitánem Petrem Holišem. Díky skvělým výkonům chlapci na turnaji nenašli přemožitele, v okrese zvítězili a postupují do krajského finále v Opavě. Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně zdaru 12. 4. 2012 v Opavě.

Složení vítězného týmu:
součást ekonomika

• Petr Holiš
  • Tomáš Kramoliš
  • Michal Kotešovec
součást IT a VS
  • Michal Zapletal
  • Martin Ťuka
  • Dominik Procházka
součást zdravotnictví
  • Kryštof Himmer
Autor: Mgr. Ivana Marková

03.04.2020

Moravské hrady a zámky

Pokud Vás trápí, že v dnešním čase karantény nemůžete cestovat a poznávat krásy naší vlasti, podívejte se na tuto on-line publikaci Moravských hradů a zámků. Najdete zde nejen jedinečné letecké snímky, ale i zmínku o naší škole :-) https://www.cbs-cesko.cz/kniha/moravske-hrady-a-zamky-z-nebe/

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

30.03.2020

On-line výuka na meet.google.com - 1000x

Při on-line výuce se nám podařilo dnes docílit videokonference s číslem 1000!

11.03.2020

Scrabble v angličtině

V úterý 10. 3. proběhla celoškolní soutěž v anglické verzi hry Scrabble

03.03.2020