Okresní finále ve volejbalu - chlapci

Chlapci z Mendelovy střední školy, Nový Jičín, p. o. se zúčastnili okresního kola ve volejbalu, které proběhlo 29. 3. 2012 na hale ABC v Novém Jičíně.

Tento turnaj organizovala naše škola pod vedením pana učitele Lebeděva. Školní tým byl složen z hráčů všech tří součástí v čele s kapitánem Petrem Holišem. Díky skvělým výkonům chlapci na turnaji nenašli přemožitele, v okrese zvítězili a postupují do krajského finále v Opavě. Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně zdaru 12. 4. 2012 v Opavě.

Složení vítězného týmu:
součást ekonomika

• Petr Holiš
  • Tomáš Kramoliš
  • Michal Kotešovec
součást IT a VS
  • Michal Zapletal
  • Martin Ťuka
  • Dominik Procházka
součást zdravotnictví
  • Kryštof Himmer
Autor: Mgr. Ivana Marková

11.12.2019

KB Challenge cup - dívky

28. listopadu se děvčata zúčastnily turnaje v Ostravě.

30.11.2019

Úspěch našich florbalistů

Tým chlapců z Mendelovy střední školy Nový Jičín ovládl okresní kolo KB Challenge

30.11.2019

Kurz - Zdravotník zotavovacích akcí

Absolventi po ukončení kurzu obdrží certifikát, jenž jim umožní zastávat funkci zdravotníka na dětských táborech, školách v přírodě, lyžařských kurzech, turistických kurzech apod. Vstupní předpoklady – dosažené středoškolské vzdělání s maturitou.

Piškvorky týmů - oblastní kolo

Oblastního kola se zúčastnily dva naše týmy.

SUDOKU v Havířově

Dva týmy z naší školy se zúčastnili oblastní soutěže.