V okresním finále volejbalu se dařilo našim děvčatům a chlapcům

Dne 14.1.2015 se uskutečnilo na novojičínské hale ABC okresní finále volejbalu dívek a chlapců.

Děvčata v konkurenci dalších pěti škol z okresu vybojovala první místo. Největším soupeřem jim bylo Gymnázium M. Koperníka Bílovec, se kterým remízovala a o postupu ze skupiny rozhodovaly pouhé dva uhrané body. Ve finále si pak naše děvčata v tiebreaku poradila s Gymnáziem a SOŠ Nový Jičín.

Chlapci bez jediného zaváhání porazili ostatní čtyři střední školy z okresu a celý turnaj zaslouženě vyhráli.

Oběma družstvům přejeme další úspěchy v krajských kolech, která proběhnou 4.2. v Novém Jičíně (děvčata) a 10.2. ve Frýdku Místku (chlapci).

Ivana Marková

3. kolo přijímacího řízení 2019

Volná místa na obory Obchodní akademie a Ekonomického lycea.

10.05.2019

"Nehodou to začíná."

Žáci součásti IT+VS a Zdravotnictví se zúčastnili preventivního programu.

Zájezd do Wachau

Studenti součástí IT-VS a Zdravotnictví navštívili 30.4. údolí Wachau v Rakousku.

28.03.2019

Celoškolní matematická soutěž...

...proběhla 20.2.

Turnaj ve Scrabble a úspěch v oblastním kole