V okresním finále volejbalu se dařilo našim děvčatům a chlapcům

Dne 14.1.2015 se uskutečnilo na novojičínské hale ABC okresní finále volejbalu dívek a chlapců.

Děvčata v konkurenci dalších pěti škol z okresu vybojovala první místo. Největším soupeřem jim bylo Gymnázium M. Koperníka Bílovec, se kterým remízovala a o postupu ze skupiny rozhodovaly pouhé dva uhrané body. Ve finále si pak naše děvčata v tiebreaku poradila s Gymnáziem a SOŠ Nový Jičín.

Chlapci bez jediného zaváhání porazili ostatní čtyři střední školy z okresu a celý turnaj zaslouženě vyhráli.

Oběma družstvům přejeme další úspěchy v krajských kolech, která proběhnou 4.2. v Novém Jičíně (děvčata) a 10.2. ve Frýdku Místku (chlapci).

Ivana Marková

06.03.2021

ENGLISH SPEAKING CONTEST

5. března proběhla na součásti IT a VS soutěž v anglické konverzaci

18.11.2020

6000 Meetů od zahájení distanční výuky

K 17. listopadu bylo na naší škole od zahájení distanční výuky vytvořeno přesně 6000 Google Meets.

18.11.2020

Setkání s velvyslancem

Žáci naší školy pohovořili online s velvyslancem USA.

29.09.2020

Třetí místo ve finále Prezentiády

Zdeňka Hýnarová a Alena Malá, studentky třetích ročníků zdravotnických oborů, vybojovaly ve finále Prezentiády skvělé třetí místo!