Výhra našich volejbalistů v krajském finále

Po vyhraném okresním kole středoškolských volejbalových her, postoupili chlapci Mendelovy střední školy, Nový Jičín, p. o. do krajského finále do Opavy, které se uskutečnilo 12. 4. 2012. Utkali se se středoškoláky z Frýdku-Místku, Ostravy, Karviné, Opavy a Krnova.

Po velkém herním nasazení jednoznačně zvítězili nad všemi soupeři z Moravskoslezského kraje, neprohráli ani set, a zajistili si tak možnost kvalifikace do celorepublikového finále.

Dne 18. 4. 2012 budou na půdě šumperského gymnázia bojovat o postup s vítězi Olomouckého a Zlínského kraje. Děkujeme za vybojovaný krajský titul a držíme palce v těžkých kvalifikačních bojích.

Školu vzorně reprezentovali:

z ekonomické součásti:

• Petr Holiš (kapitán)
  • Tomáš Kramoliš
  • Michal Kotešovec
  • Petr Langer

ze součásti IT a VS:

• Michal Zapletal
  • Martin Ťuka
  • Dominik Procházka

ze zdravotnické součásti:

• Kryštof Himmer.

Autor: Mgr. Ivana Marková

03.04.2020

Moravské hrady a zámky

Pokud Vás trápí, že v dnešním čase karantény nemůžete cestovat a poznávat krásy naší vlasti, podívejte se na tuto on-line publikaci Moravských hradů a zámků. Najdete zde nejen jedinečné letecké snímky, ale i zmínku o naší škole :-) https://www.cbs-cesko.cz/kniha/moravske-hrady-a-zamky-z-nebe/

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

30.03.2020

On-line výuka na meet.google.com - 1000x

Při on-line výuce se nám podařilo dnes docílit videokonference s číslem 1000!

11.03.2020

Scrabble v angličtině

V úterý 10. 3. proběhla celoškolní soutěž v anglické verzi hry Scrabble

03.03.2020