Výhra našich volejbalistů v krajském finále

Po vyhraném okresním kole středoškolských volejbalových her, postoupili chlapci Mendelovy střední školy, Nový Jičín, p. o. do krajského finále do Opavy, které se uskutečnilo 12. 4. 2012. Utkali se se středoškoláky z Frýdku-Místku, Ostravy, Karviné, Opavy a Krnova.

Po velkém herním nasazení jednoznačně zvítězili nad všemi soupeři z Moravskoslezského kraje, neprohráli ani set, a zajistili si tak možnost kvalifikace do celorepublikového finále.

Dne 18. 4. 2012 budou na půdě šumperského gymnázia bojovat o postup s vítězi Olomouckého a Zlínského kraje. Děkujeme za vybojovaný krajský titul a držíme palce v těžkých kvalifikačních bojích.

Školu vzorně reprezentovali:

z ekonomické součásti:

• Petr Holiš (kapitán)
  • Tomáš Kramoliš
  • Michal Kotešovec
  • Petr Langer

ze součásti IT a VS:

• Michal Zapletal
  • Martin Ťuka
  • Dominik Procházka

ze zdravotnické součásti:

• Kryštof Himmer.

Autor: Mgr. Ivana Marková

22.08.2018

Školní jídelna - zahájení provozu

Provoz školní jídelny po rekonstrukci elektro rozvodů a vzduchotechniky.

01.08.2018

Mezinárodní soutěž ICT pro zvýšení kvality středoškolského vzdělání - poslední setkání

Ve dnech 27. – 29. července 2018 jsme navštívili naše partnery z Noweho Targu v Polsku.

27.06.2018

Good bye, Vandana!

Rodilá mluvčí z USA se vrátila domů.

Školní jídelna - 1. ročníky 2018/2019

informace pro žáky a zákonné zástupce

Návrat studentů ze stáží

Studenti letos vycestovali do šesti zemí.