Výhra našich volejbalistů v krajském finále

Po vyhraném okresním kole středoškolských volejbalových her, postoupili chlapci Mendelovy střední školy, Nový Jičín, p. o. do krajského finále do Opavy, které se uskutečnilo 12. 4. 2012. Utkali se se středoškoláky z Frýdku-Místku, Ostravy, Karviné, Opavy a Krnova.

Po velkém herním nasazení jednoznačně zvítězili nad všemi soupeři z Moravskoslezského kraje, neprohráli ani set, a zajistili si tak možnost kvalifikace do celorepublikového finále.

Dne 18. 4. 2012 budou na půdě šumperského gymnázia bojovat o postup s vítězi Olomouckého a Zlínského kraje. Děkujeme za vybojovaný krajský titul a držíme palce v těžkých kvalifikačních bojích.

Školu vzorně reprezentovali:

z ekonomické součásti:

• Petr Holiš (kapitán)
  • Tomáš Kramoliš
  • Michal Kotešovec
  • Petr Langer

ze součásti IT a VS:

• Michal Zapletal
  • Martin Ťuka
  • Dominik Procházka

ze zdravotnické součásti:

• Kryštof Himmer.

Autor: Mgr. Ivana Marková

28.01.2020

Den otevřených dveří 2020

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční ve středu 29.1.2020 v době od 13:00 do 17:00.

17.01.2020

Okresní finále ve florbalu dívek 2020

Úspěch dívčího družstva v Odrách.

18.12.2019

Daruj krev – daruješ život - Zdravotnická součást MSŠ

Daruj krev – daruješ život -  Zdravotnická součást MSŠ V úterý 17. prosince 2019 se studenti třetích a čtvrtých ročníků vydali darovat krev do Krevního centra Fakultní nemocnice v Ostravě - Porubě.

11.12.2019

KB Challenge cup - dívky

28. listopadu se děvčata zúčastnily turnaje v Ostravě.

30.11.2019

Úspěch našich florbalistů

Tým chlapců z Mendelovy střední školy Nový Jičín ovládl okresní kolo KB Challenge