24 hodin s handicapem

Žáci 4. ročníků prožívají po dobu 24 hodin roli těžce nemocných lidí upoutaných na nemocniční lůžko nebo zastávají roli ošetřujícího personálu. Vše se odehrává v odborných laboratořích školy prožitkovou formou. Žáci si na vlastním těle a vlastní psychice vyzkouší nemohoucnost, nemožnost komunikace nebo nemožnost využití všech smyslů (nevidí, neslyší, jsou nesoběstační atd.) Seznamují se navzájem s problematikou profesionálního přístupu k nemocným lidem.

V průběhu projektu jsou přítomni odborní vyučující, kteří zajišťují zároveň výuku formou odborných workshopů na téma canisterapie, rehabilitační ošetřovatelství, aromaterapie, arteterapie, dietologie aj.

žačky oboru zdravotnický asistent nad lůžkem pacienta

22.08.2018

Školní jídelna - zahájení provozu

Provoz školní jídelny po rekonstrukci elektro rozvodů a vzduchotechniky.

01.08.2018

Mezinárodní soutěž ICT pro zvýšení kvality středoškolského vzdělání - poslední setkání

Ve dnech 27. – 29. července 2018 jsme navštívili naše partnery z Noweho Targu v Polsku.

27.06.2018

Good bye, Vandana!

Rodilá mluvčí z USA se vrátila domů.

Školní jídelna - 1. ročníky 2018/2019

informace pro žáky a zákonné zástupce

Návrat studentů ze stáží

Studenti letos vycestovali do šesti zemí.