24 hodin s handicapem

Žáci 4. ročníků prožívají po dobu 24 hodin roli těžce nemocných lidí upoutaných na nemocniční lůžko nebo zastávají roli ošetřujícího personálu. Vše se odehrává v odborných laboratořích školy prožitkovou formou. Žáci si na vlastním těle a vlastní psychice vyzkouší nemohoucnost, nemožnost komunikace nebo nemožnost využití všech smyslů (nevidí, neslyší, jsou nesoběstační atd.) Seznamují se navzájem s problematikou profesionálního přístupu k nemocným lidem.

V průběhu projektu jsou přítomni odborní vyučující, kteří zajišťují zároveň výuku formou odborných workshopů na téma canisterapie, rehabilitační ošetřovatelství, aromaterapie, arteterapie, dietologie aj.

žačky oboru zdravotnický asistent nad lůžkem pacienta

06.03.2021

ENGLISH SPEAKING CONTEST

5. března proběhla na součásti IT a VS soutěž v anglické konverzaci

18.11.2020

6000 Meetů od zahájení distanční výuky

K 17. listopadu bylo na naší škole od zahájení distanční výuky vytvořeno přesně 6000 Google Meets.

18.11.2020

Setkání s velvyslancem

Žáci naší školy pohovořili online s velvyslancem USA.

29.09.2020

Třetí místo ve finále Prezentiády

Zdeňka Hýnarová a Alena Malá, studentky třetích ročníků zdravotnických oborů, vybojovaly ve finále Prezentiády skvělé třetí místo!