Akce pro návštěvníky školy a veřejnost při Dni otevřených dveří

V rámci Dne otevřených dveří jsou pro návštěvníky školy a veřejnost připraveny 2 akce.

1. Den zdraví

Všichni zájemci jsou zváni do auly, kde jim studenti v rámci preventivního programu:

• změří krevní tlak a puls,
  • zjistí hladinu cukru v krvi, tuku v těle,
  • podají informace o rizikových faktorech zdraví,
  • předvedou a vysvětlí správnou péči o dolní končetiny (prevence onemocnění dolních končetin, dozvíte se i to, jak se chovat při onemocnění křečovými žilami),
  • nabídnou kosmetickou poradnu s možností nákupu kosmetiky, s ukázkou správné péče o pleť a líčení,
  • seznámí Vás se zásadami zdravé výživy, které se vyučují v předmětu Dietologie - studenti připraví ochutnávku zdravé výživy,
  • představí práci v arteterapeutické dílně s možností zakoupení drobných dárků.

2. Den s handicapem

V odborných laboratořích ošetřovatelství prožívají studenti 4. ročníků celý den jako ležící pacienti s vážnými diagnózami - všechny výkony a ošetřování probíhá bez možnosti opustit lůžko.

Při této akci probíhají ještě odborné workshopy:

• canisterapie (léčba pomocí psů),
  • rehabilitační ošetřovatelství,
  • znakový jazyk,
  • aromaterapie,
  • v odborných učebnách a laboratořích lze vyzkoušet některé ošetřovatelské výkony - např. měření krevního tlaku, příprava injekcí, infuzí, apod.

Těšíme se na setkání s Vámi.

29.11.2022

SUDOKU týmů 2022

16.11. se dva týmy našich žáků účastnily krajského kola.

23.11.2022

Dny otevřených dveří 2022

Zveme Vás na Dny otevřených dveří, které se uskuteční: pro součást Ekonomika: 25. - 26.11.2022 pro součásti IT a veřejnosprávní a zdravotnictví: 2. - 3.12. 2022

03.11.2022

SUDOKU - školní kolo

Ve středu 2. listopadu 2022 proběhla školní soutěž v řešení SUDOKU. Zúčastnilo se ji 26 žáků z celé školy. Soutěžící měli 60 minut na vyřešení všech tří zadání.

03.11.2022

3. místo - Středoškolské basketbalové hry chlapci

Naši chlapci obsadili 3. místo v okresním finále v basketbalu. Gratulujeme

22.10.2022

Piškvorky 2022

V pátek 21.10.2022 proběhla soutěž v piškvorkách jednotlivců. Každá součást školy vyslala své žáky, aby bojovali o titul král (královna) piškvorek 2022. Celkem se zúčastnilo 32 soutěžících.

02. – 03.12.2022

Den otevřených dveří - součásti IT a VS a Zdravotnictví

Zveme Vás na Dny otevřených dveří, které se uskuteční: pro součást Ekonomika: 25. - 26.11.2002 pro součásti IT a veřejnosprávní a zdravotnictví: 2. - 3.12. 2022

celý kalendář