Anatomické muzeum v Brně

Studenti prvního a druhého ročníku oboru Zdravotnické lyceum absolvovali již tradiční exkurzi do Anatomického muzea v Brně-Bohunicích.

Tato akce je obohacením výuky předmětu Biologie člověka. Studenti si během návštěvy muzea prohlídnou velké množství zajímavých anatomických preparátů, které jsou v prosklených vitrínách rozděleny podle základních orgánových systémů. Většina preparátů je zpracována z lidských těl.

Pro studenty je tato exkurze velmi zajímavá a poučná, protože jejich znalosti z biologie člověka byly do té doby doplňovány pouze obrazovým materiálem a umělými modely orgánů. Návštěva muzea je pro ně také další inspirací ke studiu zdravotnických předmětů.

Bližší informace a fotogalerii muzea najdete zde:

Autor: MUDr. Kateřina Kubínová

17.08.2021

Cena stravného ve školní jídelně N. Jičín

Změna ceny stravného

06.03.2021

ENGLISH SPEAKING CONTEST

5. března proběhla na součásti IT a VS soutěž v anglické konverzaci

18.11.2020

6000 Meetů od zahájení distanční výuky

K 17. listopadu bylo na naší škole od zahájení distanční výuky vytvořeno přesně 6000 Google Meets.

18.11.2020

Setkání s velvyslancem

Žáci naší školy pohovořili online s velvyslancem USA.