Den otevřených dveří

Každoročně v prosinci a v únoru zveme zájemce o studium k prohlídce školy, nabízíme aktivní účast v hodinách ošetřovatelství, první pomoci, v laboratořích chemie a fyziky, představujeme projektovou práci a zajímavé workshopy z působení našich studentů v zahraničí, ukázky z arteterapeutické dílny, účast ve výuce jazyků, ukázky schopností našich žáků na lezecké stěně atd.

Naši školu můžete navštívit 8. 2. 2012.

03.04.2020

Moravské hrady a zámky

Pokud Vás trápí, že v dnešním čase karantény nemůžete cestovat a poznávat krásy naší vlasti, podívejte se na tuto on-line publikaci Moravských hradů a zámků. Najdete zde nejen jedinečné letecké snímky, ale i zmínku o naší škole :-) https://www.cbs-cesko.cz/kniha/moravske-hrady-a-zamky-z-nebe/

31.03.2020

Někdo šije, někdo tiskne

Gymnázium v Novém Jičíně, Mendelova střední škola a nadšený 3D tiskař z řad učitelů spojili své síly a pro projekt Tiskne celé Česko tisknou na 3D tiskárnách úchyty na zdravotnické štíty.

30.03.2020

On-line výuka na meet.google.com - 1000x

Při on-line výuce se nám podařilo dnes docílit videokonference s číslem 1000!

11.03.2020

Scrabble v angličtině

V úterý 10. 3. proběhla celoškolní soutěž v anglické verzi hry Scrabble

03.03.2020